• امروز : پنج شنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۳
0
استاندار گیلان:

گزارش شهردار بندرانزلی در جلسه شورای اداری شهرستان

 • کد خبر : 1174
 • ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
گزارش شهردار بندرانزلی در جلسه شورای اداری شهرستان

پایگاه تحلیلی خبری توسکا نیوز: دكتر پورقربان شهردار بندرانزلي با بيان اينكه گزارشات مردمي را از طريق سامانه ۱۳۷ بصورت شبانه روزي دريافت مي كنيم و چنانچه در هر زماني تماس برقرار گردد موضوع  در اسرع وقت پي گيري مي شود اظهار نمود: سعي به تشكيل ساختار سازماني مناسب براي ستاد مديريت بحران بر اساس […]

پایگاه تحلیلی خبری توسکا نیوز: دكتر پورقربان شهردار بندرانزلي با بيان اينكه گزارشات مردمي را از طريق سامانه ۱۳۷ بصورت شبانه روزي دريافت مي كنيم و چنانچه در هر زماني تماس برقرار گردد موضوع  در اسرع وقت پي گيري مي شود اظهار نمود: سعي به تشكيل ساختار سازماني مناسب براي ستاد مديريت بحران بر اساس چارت سازماني جهت آمادگي پايدار و اقدام موثر در زمينه فرماندهي در زمان بحران كه بصورت منطقه بندي در محلات انزلي مشخص شده نموديم.
شهردار بندرانزلي عنوان نمود: خوشبختانه از سال گذشته سالن چند منظوره را در محل پارك ۱۷ هكتاري افتتاح نموديم كه مكمل ستاد بحران ما بوده و در صورت بروز حوادث احتمالي از آنجا به عنوان اسكان موقت افراد استفاده مي شود.
وي افزود: تعداد ۴۷۰ تخته چادر از سوي هلال احمر در محل ستاد بحران در محل پارك ۱۷ هكتاري براي اسكان افراد در نظر گرفته شده است.
دكتر پورقربان با اشاره به برگزاري مانوردر تاريخ ۱۰ آذر ۹۸ با همكاري اداره بنادر، راهداري، آبفا و هلال  احمر افزود:  با ۷۲ دستگاه ماشين آلات مختلف اين مانو را در سطح شهر  جهت اعلام آمادگي و ايجاد اطمينان در شهروندان برگزار نموديم.
شهردار بندرانزلي تصريح نمود: هرس درختان را بر اساس نظريه كميسيون فضاي سبز براي جلوگيري از بروز حوادث احتمالي انجام داديم.
دكتر پورقربان با بيان اينكه شناسايي نقاط حادثه خيز در شهر و تلاش براي رفع آن  ادامه دارد اظهار نمود: عمليات لوله گذاري در حال حاضر با انعقاد قرارداد با دو پيمانكار لوله گذاري در غازيان و انزلي در حال اجرا مي باشد و لوله گذاري آب هاي سطحي منطقه اطبا به سمت دريا با ۴ لوله همزمان در حال اجرا است.
شهردار انزلي در ادامه با اشاره به اولين پناهگاه سگ هاي بلاصاحب در استان گيلان عنوان نمود: تا به امروز حدود ۱۶۰ قلاده سگ هاي بلاصاحب جمع آوري شده و در هر دوره بعد از گذراندن مراحل درماني، واكسيناسون و عقيم سازي رها سازي مي شوند و در حال حاضر براي اين حيوانات براي مدت ۱ ماه غذا ذخيره نموديم.
دكتر پورقربان با ذكر اينكه حدود ۵۰ تن نمك براي زمان بحران تهيه نموده ايم عنوان نمود: در غازيان حدود ۱۵ كيلومتر و در انزلي حدود ۱۴ كيلومتر لايروبي نموديم كه اين ميزان نسبت به سال هاي گذشته بي سابقه بوده است و زمان انتظار براي تخليه آب يا آبماندگي را به حداكثر دو ساعت كاهش داده ايم و با اقدامات بعدي كه صورت خواهد گرفت اين زمان را نيز كاهش مي دهيم.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=1174

  برچسب ها

  ثبت نظرات

  مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
   دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.