• امروز : دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۴۰۳
0
محمود صادقی در رشت:

هر رای که به صندوق ریخته نشود جناح مقابل تقویت می‌شود / با حضور آگاهانه سرنوشت ایران را تغییر دهید

  • کد خبر : 44883
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
هر رای که به صندوق ریخته نشود جناح مقابل تقویت می‌شود / با حضور آگاهانه سرنوشت ایران را تغییر دهید
محمود صادقی سیاستمدار اصلاح‌طلب و نمایندهٔ تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در همایش ستاد دکتر پزشکیان در رشت با بیان اینکه باید با حضور آگاهانه سرنوشت ایران را تغییر دهیم، خاطرنشان کرد: هر رای که به صندوق ریخته نشود جناح مقابل تقویت می‌شود.

توسکانیوز/محمود صادقی سیاستمدار اصلاح‌طلب و نمایندهٔ تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در همایش ستاد دکتر پزشکیان در رشت با بیان اینکه باید با حضور آگاهانه سرنوشت ایران را تغییر دهیم، خاطرنشان کرد: هر رای که به صندوق ریخته نشود جناح مقابل تقویت می‌شود.

محمود صادقی سیاستمدار اصلاح‌طلب و نمایندهٔ تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در همایش ستاد دکتر پزشکیان در رشت عنوان کرد: انتخابات پیش رو یک فرصت تاریخی است.

وی افزود: باید تلاش کنیم تا مردم را برای حضور در انتخابات قانع کنیم و شور انتخاباتی ایجاد کنیم.

صادقی خاطرنشان کرد: آخرین نظرسنجی ها حرف مشترکی در خصوص افزایش آرای دکتر پزشکیان دارند.

این حقوقدان و مدرس دانشگاه تاکید کرد: اثرات یک رییس جمهور در زندگی روزمره لمس می شود.

نمایندهٔ تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی گفت: فضای جامعه در حال تغییر است و پنجره ای برای رای دادن خانواده ها باز شده است.

وی با بیان اینکه دکتر پزشکیان نمونه بارزی از فردی است که قدرت را ابزار خدمت می داند و عدالت و علم را سرلوحه امور قرار میدهد، اظهار داشت: فعال شدن احزاب و فرصت گفتگویی که در این انتخابات فراهم شده زمینه ساز دموکراسی است.

صادقی ادامه داد: دموکراسی فرایندی است که با یک انتخابات به پایان نمی رسد.

این وکیل دادگستری گفت: پزشکیان اهل وعده دادن نیست و گفتمان توسعه را دنبال میکند و اهل تقابل نیست، پزشکیان با این ویژگی ها رییس جمهور متفاوتی خواهد بود.

صادقی با بیان اینکه باید با حضور آگاهانه سرنوشت ایران را تغییر دهیم، خاطرنشان کرد: هر رای که به صندوق ریخته نشود جناح مقابل تقویت می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد که روز به روز تنور انتخابات داغ تر خواهد شد.

این سیاستمدار اصلاح‌طلب افزود: امیدوارم فردای انتخابات، خون تازه ای در رگ های کشور تزریق شود و رییس جمهور منتخب امیدها را زنده کند.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=44883
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.