نابودی سپیدرود، بهای ماندن شما
نابودی سپیدرود، بهای ماندن شما
✍یادداشتی به قلم نقی هدایتی

✍توسکانیوز_ نقی هدایتی ؛ نمی دانم بعضی ها چه اصراری برای ماندن در سپیدرود دارند؟ در دوران بودن این آقایان سپیدرود لیگ برتری به لیگ یک و از لیگ یک مستقیما به لیگ دو سقوط کرد و حالا با بیش از ده میلیارد تومان بدهی روی دست اداره کل ورزش مانده است. مالکی دارد که نیست . مدیری دارد که ادعای مالکیت دارد و هر یک در شهر به راه افتاده اند و علیه هم می گویند. حسابرسی مالی از باشگاه در حال انجام است. می گویند مشتری برای خرید امتیاز سپیدرود وجود دارد اما هنوز خبری از واگذاری نیست . ابان ماه ، شروع مسابقات لیگ دو است اما سپیدرود بلاتکلیف است . در همین اوضاع خراب، خبرگزاری ها از قول افشین ناظمی می نویسند: با یکی از مربیان مجرب درجه A والیبال نشسته از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل، راه اندازی و آموزش تیم حرفه ای والیبال نشسته در استان توافقاتی انجام شد و طبق توافقات، به مدت یک سال تیم والیبال نشسته با نام باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت به فعالیت خودش ادامه خواهد داد و در رقابت ها حضور می یابد. همچنین کلیه قراردادهای مالی و اسپانسری تیم والیبال نشسته با معرفی طرف دوم به باشگاه سپیدرود رشت و انعقاد قرارداد باشگاه با حامیان مالی انجام می شود.

در باره اتفاق اخیر در سپیدرود توضیحات زیررا ضروری میدانم..

۱- وقتی گفته می شود بدهی سپیدرود بیش از ده میلیاردتومان است و مالکش مشخص نیست چگونه مدیرعاملی که افتخاری جز سقوط ندارد برای سپیدرود تعهد ایجاد می کند ؟
۲- به نظرم این شوی جدید، نوعی بازی بین مدیرعامل و مالک اینستاگرامی و شاخ و شانه کشیدن این دو برای هم است و احتمالا از سوی بعضی ها هم حمایت می شوند.
۳- جامعه ورزش و فوتبال و هواداران سپیدرود از خود می پرسند وقتی مدیرعامل سپیدرود افتخار سقوط سپیدرود را در کارنامه اش ثبت کرده و هیچ دستاوردی نداشته چرا اصرار به ماندن دارد ؟ چرا باید این همه هزینه برای حفظ یک آدم داد؟ چرا مدیرکل ضعیف و ناکارامد ورزش که علاقه خاصی به دخالت در سپیدرود دارد، چرا تصمیمی نمی گیرد . احتمالا منتظر زنگ یک نماینده است ?i
۴- من به هواداران می گویم سپیدرود را با بی تدبیری و باندبازی و سیاسی کاری به وضعیتی رسانده اند که عنقریب باید منتظر ماند تا به حکم کمیته انضباطی و کسر امتیاز به لیگ سه سقوط کند. باید شاد باشند انانی که سپیدرود را به این مرحله رساندند!.

  • نویسنده : نقی هدایتی
  • منبع خبر : توسکانیوز