• امروز : پنج شنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۳
1

فرماندار شهرستان رشت: همراهی مردم در اجرای پروژه ها مستلزم شنیدن سخن مردم و احترام به آنان است

 • کد خبر : 1460
 • ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
فرماندار شهرستان رشت: همراهی مردم در اجرای پروژه ها مستلزم شنیدن سخن مردم و احترام به آنان است
مومنی زاده، در نشستی که به منظور مشکلات پیش روی پروژه آبهای سطحی شهرستان رشت برگزار شد، با بیان اینکه پروژه هدایت آبهای سطحی در منطقه گلزاران، کوی حسینی و فخب شهر رشت، از حیث جمع آوری آبهای سطحی و پیشگیری از بروز بحران برای این مناطق  بسیار حیاتی است، تاکید کرد:  با توجه به مشکلات اجتماعی که موجب مسکوت مانده این پروژه شده است، شهرداری رشت به عنوان پیمانکار و مسئول این پروژه  باید با قوت نسبت به پی گیری  و رفع مشکلات اجتماعی و حقوقی این پروژه اقدام نماید.

فرماندار شهرستان رشت:

همراهی مردم در اجرای پروژه ها مستلزم شنیدن سخن مردم و احترام به آنان است.

فرماندار شهرستان رشت: در صورتی که حرف مردم را به درستی بشنویم و با احترام و زبان صمیمی با آنان سخن بگوییم، مطمئناً مردم در پیشبرد برنامه ها و اجرای پروژه ها همراهی خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر میرشمس مومنی زاده، در نشستی که به منظور مشکلات پیش روی پروژه آبهای سطحی شهرستان رشت برگزار شد، با بیان اینکه پروژه هدایت آبهای سطحی در منطقه گلزاران، کوی حسینی و فخب شهر رشت، از حیث جمع آوری آبهای سطحی و پیشگیری از بروز بحران برای این مناطق  بسیار حیاتی است، تاکید کرد:  با توجه به مشکلات اجتماعی که موجب مسکوت مانده این پروژه شده است، شهرداری رشت به عنوان پیمانکار و مسئول این پروژه  باید با قوت نسبت به پی گیری  و رفع مشکلات اجتماعی و حقوقی این پروژه اقدام نماید.
وی ادامه داد: البته فرمانداری وظیفه خود می داند در همه ماموریت ها، همراهی و حمایت لازم را از شهرداری به عنوان کارفرما داشته باشد و از هیچ حمایتی در این زمینه مضایقه نخواهد کرد.
فرماندار شهرستان رشت با اشاره برخی مشکلات اجتماعی و اعتراضات مردمی در خصوص روند اجرای این پروژه، گفت: مجری پروژه باید از روش های مختلف به ویژه تعامل بیشتر با جوامع محلی  و استفاده از ظرفیت افراد ذی نفوذ نسبت به رفع موانع پیش روی اجرای این پروژه اقدام کند.
دکتر مومنی زاده با تاکید بر لزوم توجه به انتظارات و نیازمندی های مردم در طراحی و اجرای پروژه ها، افزود: این مردم همان خانواده ها و همشهریان خودمان هستند و در صورتی که حرف مردم را بشنویم و با احترام و زبان صمیمی با آنان سخن بگوییم، مطمئناً بسیاری از مشکلات اجرایی شهرستان رفع خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در خصوص پروژه آب های سطحی منطقه گلزاران، کوی حسینی فخب شهر رشت، اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان واحتمال فراوانی بارشها، در جهت پیشگیری از بروز بحران و آب گرفتگی معابر نیازمندیم هر چه زودتر مسائل و مشکلات پیش روی این پروژه رفع شود.
محمدعلی ویشکایی با بیان اینکه علاوه بر پروژه جمع آوری آبهای سطحی، آب و فاضلاب شهری نیز برای اجرای پروژه فاضلاب منطقه برنامه دارد، افزود: با توجه به اهمیت بالای این پروژه برای شهر رشت، وزارت نیرو نیز به صورت ویژه پیگیر  این پروژه هستند که امیدواریم هر چه سریعتر این پروژه اجرایی شود

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=1460

  برچسب ها

  ثبت نظرات

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
   دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.