• امروز : دوشنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۳
0

فرماندار شهرستان رشت:  باید دقت شود در ترکیب شعب اخذ رای، تعادل سلایق سیاسی و تجربه انتخاباتی وجود داشته باشد

 • کد خبر : 1778
 • ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
فرماندار شهرستان رشت:   باید دقت شود در ترکیب شعب اخذ رای، تعادل سلایق سیاسی و تجربه انتخاباتی وجود داشته باشد
میرشمس مومنی زاده، با تاکید بر لزوم رعایت کامل اصل بی طرفی در انتخابات، اظهار داشت: باید دقت شود در ترکیب شعب اخذ رای، تعادل سلایق سیاسی و تجربه انتخاباتی وجود داشته باشد.

فرماندار شهرستان رشت:

 

باید دقت شود در ترکیب شعب اخذ رای، تعادل سلایق سیاسی و تجربه انتخاباتی وجود داشته باشد

میرشمس مومنی زاده، با تاکید بر لزوم رعایت کامل اصل بی طرفی در انتخابات، اظهار داشت: باید دقت شود در ترکیب شعب اخذ رای، تعادل سلایق سیاسی و تجربه انتخاباتی وجود داشته باشد.
وی، با بیان اینکه باید اعتماد عموم مردم  نسبت به مجریان انتخابات وجود داشته باشد، افزود: با عمل بی طرفانه و قانونمند،  زمینه اعتماد عموم مردم به برگزارکنندگان انتخابات جلب خواهد شد، بنابراین همه ما موظف هستیم در برگزاری انتخابات امین مردم باشیم.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت، ادامه داد: البته در ترکیب شعب اخذ رای باید شاخص های مختلفی از جمله وجود تجربه کافی و یک دست نبودن اعضای شعب به لحاظ سلیقه سیاسی و دیگر شاخص ها لحاظ شود.
مومنی زاده، با اشاره به لزوم قانونمداری و رعایت اصل عدالت و بی طرفی از سوی مجریان انتخابات، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط خاص کشور و نگاه همه دنیا به انتخابات اسفند ماه به ویژه پس از شهادت سردار پرافتخار جهان اسلام و عالم تشیع شهید حاج قاسم سلیمانی  همه ما موظف هستیم زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را  بیش از پیش فراهم نماییم.
وی، در ادامه این جلسه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق در پیشبرد امورات اجرایی انتخابات، از مسئولین کمیته های انتخابات شهرستان رشت، خواست: مطابق با برنامه زمانبندی تعیین شده نسبت به پیگیری وظایف  خود اقدام نمایند تا به یاری خداوند در اسفند ماه سال جاری شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور، منظم و سالمی باشیم

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=1778

  ثبت نظرات

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
   دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.