• امروز : دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۴۰۳
1
محسن هاشمی رفسنجانی:

دولت سیزدهم ناهماهنگ است

  • کد خبر : 43674
  • ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲
دولت سیزدهم ناهماهنگ است

توسکانیوز/محسن هاشمی، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در گفتگو با خبر آنلاین:در آستانه تغییر مجلس قرار داریم و الان مناسب نیست در مورد تغییرات در مدیران دولت صحبت شود چراکه باید صبر کرد تا مجلس جدید مستقر شود. نکته قابل توجه این است که یک زمانی بحث این بود که وقتی مجلس جدید […]

توسکانیوز/محسن هاشمی، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در گفتگو با خبر آنلاین:در آستانه تغییر مجلس قرار داریم و الان مناسب نیست در مورد تغییرات در مدیران دولت صحبت شود چراکه باید صبر کرد تا مجلس جدید مستقر شود.
نکته قابل توجه این است که یک زمانی بحث این بود که وقتی مجلس جدید مستقر می‌شود کابینه باید مجدداً رأی اعتماد از مجلس بگیرد یا خیر که در نهایت به این نتیجه رسیدند که نباید مجدداً از مجلس جدید برای کابینه رأی اعتماد گرفت به این معنی که کابینه در مجلس جدید نباید رأی بگیرد اما چنانچه لازم است تغییراتی صورت بگیرد دولت باید با مجلس جدید هماهنگ شود.
در حال حاضر کمتر از دو ماه به پایان عمر مجلس یازدهم باقی مانده است، در نتیجه باید مشاهده کرد که مجلس جدید به چه صورت خواهد بود و هیئت رئیسه و فراکسیون‌ها به چه صورت عمل خواهند کرد، تفکر واقعی مجلس جدید چیست و بعد دولت ترمیم شود.

نظر صاحب‌نظران این است که دولت سیزدهم دولت هماهنگی نیست و مشکلات جدی دارد چراکه دولت در مورد بسیاری از مشکلات که نیاز بوده حل شوند از جمله تورم، قیمت خودرو و مباحث فرهنگی نظیر فیلترینگ اینترنت و حجاب و در مجموع مسائل اجرایی، از موفقیت کافی برخوردار نبوده است.

در مجموع ناهماهنگی در دولت وجود دارد و باید مشاهده کرد که مجلس جدید چگونه عمل خواهد کرد، به این ترتیب که با فشار مجلس دولت‌ تغییر می‌کند یا خود دولت تصمیم می‌گیرد که ضمن هماهنگی با مجلس تغییراتی در کابینه انجام دهد.

 

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=43674
  • منبع : خبر آنلاین

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.