1

بیانیه خانه احزاب گیلان بمناسبت شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی

 • کد خبر : 1759
 • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
بیانیه خانه احزاب گیلان بمناسبت شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی
خانه احزاب گیلان بمناسبت شهادت سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ به مسلمانان جهان و رهبر معظم انقلاب اسلامی بیانیه ای منتشر کرد

بیانیه خانه احزاب گیلان بمناسبت شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی

خانه احزاب گیلان بمناسبت شهادت سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ به مسلمانان جهان و رهبر معظم انقلاب اسلامی بیانیه ای به شرح زیر منتشر کرد :

بسم الرب الشهدا والصدیقین با کمال تاسف و اندوه فراوان دوروزاست که عزیز گرانقدری را در کشور از دست دادیم سردار سپهبد سلیمانی. . شخصیتی والا مقام. وجهان شمول. انسانی. که با شهادتش از صبح جمعه تا کنون این واقعه اسفناک تیتر خبری همه رسانهای دنیا گردیده وبا اذعان رسانه های بیگانه ترور این شخصیت والا. بزرگ‌ترین اشتباه تاریخی ترامپ ودولتش بوده است حتی حزب دمکرات امریکا ضمن انتقاد شدید به این عمل ترامپ معتقد است که ریس جمهور امریکا با این کار منافع وموقعیت مردم ‌کشورش را به خطر انداخته و آتش به کاه دان زده است مردم شریف ایران خانه احزاب گیلان با حضور احزاب اصولگرا. اصلاح طلب. مستقلین واعتدالگرا از صمیم قلب این واقعه دردناک را به حضرت ولی عصر. (عج) ‌. و رهبر فرزانه. وتمام مردم بزرگ ایران وخانواده محترم آن شهید والا مقام تسلیت عرض نموده ‌برایشان علو درجات وهم نشینی با سالارشهیدان حضرت امام حسین (ع). را از خداوند بزرگ خواهان است. آقای ترامپ. بدانید وآگاه باشید که ما مردم کشور جمهوری اسلامی ایران با وجود تنوع و سلایق واقوام در ایام بحران ویا فکر دخل وتصرف کشور بر عزیزمان از سمت بیگانگان و با ترور شخصیتها ودلاوران ونخبگانمان همه باهم منسجم خواهیم شد ودر کنار یکدیگر تا آخرین قطره خون خود از تمامیت ارضی کشورمان دفاع خواهیم نمود شما فرزندی دلاور وغیور ونخبه و ‌خاص را از ما گرفتید بدانید که هزینه سنگین این ترور را خواهید پرداخت. این زخم یک زخم ملیست واصلا جناح وحزب وقوم و ‌قبیله نمیشناسد بدانید که با این کارتان . مردم شریف ایران را بیشتر متحد ویکپارچه کردید شما در اکثر جاهای دنیا منافع وپایگاه نظامی دارید چون. ترکیه. افغانستان. پاکستان. گرجستان. ارمنستان. بحرین. امارات عربی عربستان. . عراق. کویت. ‌قطر. بعنی کشوری متجاوز هستید وبه حد خود قانع نیستید. ما مدیون سردار سلیمانیها هستیم. که به شما اجازه تجاوز به خاک پاکمان را. نمیدهند. دلاور مردانیکه تمام زندگی و جانشان را در کف دست برای دفاع از تمامیت. ارضی کشورشان میگذارند شیر مردانیکه دل دشمنان وداعشیان و غارتگران را بلرزه. درمیاورند سردار سلیمانی. میتوانستند . از این موقعیت که ذوالففار اسلام.نام گرفته بودند بهرهای مادی ودنیوی. فراوان ببرندولی چنین نکردند وابنگونه جاودان شدند این افراد نادر و خاص. و ‌انگشت شمارند و لذتشان در شهادت است.

خانه احزاب گیلان

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=1759

  ثبت نظرات

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
   دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.