• امروز : دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۴۰۳
2
برای اولین بار در ایران صورت می گیرد:

برگزاری اولین کمپ تابستانی دانش آموزی در استان گیلان

  • کد خبر : 44771
  • ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۲۴
برگزاری اولین کمپ تابستانی دانش آموزی در استان گیلان

توسکانیوز/نماینده رسمی و مشاور گروه آموزشی سوئیس در ایران در اولین مجمع رهبران و مدیران کسب و کار گیلان که در رشت برگزار شد، با بیان اینکه کشور سوئیس در زمینه آموزش صحیح حرف برای گفتن دارد گفت: برگزاری اولین کمپ تابستانی دانش آموزی برای اولین بار در کشور ایران، اتفاق جذابی است که با […]

توسکانیوز/نماینده رسمی و مشاور گروه آموزشی سوئیس در ایران در اولین مجمع رهبران و مدیران کسب و کار گیلان که در رشت برگزار شد، با بیان اینکه کشور سوئیس در زمینه آموزش صحیح حرف برای گفتن دارد گفت: برگزاری اولین کمپ تابستانی دانش آموزی برای اولین بار در کشور ایران، اتفاق جذابی است که با همت گروه دانش بنیان کاشف در استان گیلان در شهریور ماه امسال رقم خواهد خورد.

محمد رضا طواف افزود: طبق گزارشی در کشور سوئیس، در یک کمپ دانش آموزی ۳۸۰ نفره در رده سنی ۱۲ تا ۱۷ سال از ۸۳ کشور جهان شرکت کردند؛ آنها به منزله استعدادهای بزرگی از کشورهای مختلف در رنگ، زبان و پیشینه فرهنگی متفاوت در یک مکان جمع شدند و در یکی از امن ترین کشورهای جهان تمرین ارتباط ملل را زیست می نمایند.
نماینده رسمی و مشاور گروه آموزشی سوئیس در ایران با بیان اینکه بحث جدایی دانش آموزان از خانواده و دادن استقلال به آنها و اینکه قرار است با بهره گیری از این فرصت، یک سری چالش ها بویژه بحث مهارتهای نرم را تجربه کنند، از اهداف این زیست گروهی است، تصریح کرد: دانش آموزان چند روزی را در کمپ و به صورت گروهی زندگی می کنند و مهارتهای آموزشی در قالب بازی و یادگیری، نقش مهم و مثبتی در ارتقای مهارت های نرم و توسعه فردی آنها دارد.
دکتر طواف ادامه داد: دانش آموزان باید بدانند که چگونه با دیگران در این مدت تعامل داشته باشند، در حالیکه در تمام زمان به مدت یک هفته کنار هم زندگی می کنند و اینکه چه ساعتی خودشان باید از خواب بیدار شوند و چه زمانی آماده برای فعالیت های خارج از کمپ باشند، برای آنها تجربه ای جدید خارج از فضای آموزشی مدرسه است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان در این یک هفته تحت آموزش اساتید سوئیسی خواهند بود، تصریح کرد: در این کمپ آموزشی دانش آموزان با زبان انگلیسی با هم نوعان خود ارتباط برقرار می کنند و آموزش را از طریق اساتید دریافت می کنند که این موضوع نیز تجربه جذابی از نوعی دیگر از برنامه آموزشی است که در نوع خود بی نظیر می باشد.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=44771
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.