• امروز : پنج شنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۳
0
مدیر عامل برق منطقه ای گیلان خبر داد:

اجرای ۱۵ پروژه برای عبور از اوج بار سال ۱۴۰۳

  • کد خبر : 41731
  • ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۰
اجرای ۱۵ پروژه برای عبور از اوج بار سال ۱۴۰۳
برای عبور موفق از تابستان آتی، 15 پروژه در بخش خط و پست اجرا خواهد شد.

توسکانیوز/بهمن داراب زاده گفت: در بخش پست های انتقال، پروژه های: احداث پست انتقال غرب رشت و افزایش ظرفیت پست های سیاهکلده از جمله پروژه هایی است که انشاالله تا قبل از اوج بار سال آتی به بهره برداری می رسند.
وی افزود: احداث پست های رضوانشهر، سنگر، شهید رحیم آبادی، افزایش ظرفیت پست های مقدم، رشت شمالی، ، میرزاکوچک، هشتپر، و پروژه پیگیری و برکناری پست سیار سلیمانداراب و انتقال بار فیدرهای ۲۰ کیلوولت به پست جدید سلیمانداراب از جمله پروژه هایی است که امیدواریم در صورت تامین نقدینگی مورد نیاز، در سطح پست های فوق توزیع به بهره برداری برسند.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: در بخش خطوط انتقال، پروژه اتصالات ۲۳۰ و ۶۳ کیلوولت غرب رشت تا قبل از اوج بار سال آتی احداث و به بهره برداری خواهند رسید ضمنا” در صورت رفع مشکلات مرتبط با تامین منابع مالی مورد نیاز پروژه احداث خط چهار مداره پره سره – انزلی – غرب رشت، احداث خط بخش پره سر – غرب رشت را تا قبل از تابستان سال آتی به بهره برداری برسانیم.
وی افزود: پروژه های احداث خط چهار مداره ۶۳ کیلوولت خروجی غرب رشت که بار پست های شهید طالقانی و سلیمانداراب را به این پست منتقل خواهد کرد ، افزایش ظرفیت خط ۶۳ کیلوولت هشتپر- تره طول تالش، افزایش ظرفیت یک مدار خط ۶۳ کیلوولت سیادتی – عضدی – مقدم از جمله پروژه هایی است که در بخش فوق توزیع به بهره برداری می رسند.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=41731
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.