• امروز : دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳
0
محسن هاشمی، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران:

یک بخش از آرای سفید به خاطر این است که به آن‌ها گفته شد «اگر رأی ندهید مسلمان نیستید

  • کد خبر : 43347
  • ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۸:۱۵
یک بخش از آرای سفید به خاطر این است که به آن‌ها گفته شد «اگر رأی ندهید مسلمان نیستید

توسکانیوز/محسن هاشمی، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران در مصاحبه با خبر آنلاین گفت:: یک بخش از آرای سفید به خاطر این است که به آن‌ها گفته شد «اگر رأی ندهید  مسلمان نیستید» در تهران با حدود ۷۶ درصد عدم مشارکت و ۸ درصد رای باطله مواجه بودیم، نتیجه انتخابات، این پیام را به جهان مخابره […]


توسکانیوز/محسن هاشمی، رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران در مصاحبه با خبر آنلاین گفت:: یک بخش از آرای سفید به خاطر این است که به آن‌ها گفته شد «اگر رأی ندهید  مسلمان نیستید» در تهران با حدود ۷۶ درصد عدم مشارکت و ۸ درصد رای باطله مواجه بودیم، نتیجه انتخابات، این پیام را به جهان مخابره کرد که ایران یک درجه دیگر تندتر شده

وی افزود:براندازان که عمدتا خارج از کشور هستند تبلیغات وسیعی کرده بودند که انتخابات با عدم مشارکت روبرو شود که متاسفانه این موضوع را در کلان شهر‌ها دیدیم، مثلا در شهری مثل تهران با حدود ۷۶ درصد عدم شرکت و حدود ۸ درصد هم رای باطله می‌توان گفت آن‌ها راضی شدند و توانستند مشارکت را در انتخابات به پایین‌ترین حد خود حداقل در کلان شهر‌ها برسانند.

محسن هاشمی در ادامه گفت؛ مردم بازنده اصلی انتخابات بودند. مردم با این فکر که حاکمیت نظام به این صورت صدای آن‌ها را بشنود پای صندوق‌ها نیامدند و در نتیجه الان مجلسی روی کار آمده که تندتر از مجلس فعلی است و این پیام به جهان مخابره شده که کشور ایران یک درجه دیگر تندتر شده است.

دی در خاتمه افزود: آرای باطله دو بخش دارد؛ یک بخش بخاطر این است که به آن‌ها گفته شده اگر رأی ندهید مسلمان نیستید. برخی نیز فکر می‌کنند اگر در انتخابات شرکت نکنند با برخورد‌های سخت در زندگی به دلیل ثبت نشدن کدملی شان مواجه شوند، لذا آمده و رأی داده اند، اما رأی سفید.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=43347
  • منبع : خبر آنلاین

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.