کارگران بازوان توانمند اقتصاد
کارگران بازوان توانمند اقتصاد
✍به قلم مهدی نوری هریس

✍توسکانیوز/ مهدی نوری هریس/یازدهم اردیبهشت به نام زحمتکش‌ترین قشر جامعه ایران و بین الملل یعنی کارگران پر تلاش مزین شده است.

در ايران عزيز ما، اهميت اين روز دوچندان است، زيرا علاوه بر ضرورت امر توليد ملي و توجه جدي به آن و همچنین رفع موانع بر سر تولید ملی، ما در ساليان اخير به خاطر دشمني و عداوت استكبار جهاني، با مشکلات فراوانی ‌ در این بخش مواجه بوده ایم که گاها موجب به تعطيلي­ كشاندن جريان توليد و بيكارساختن كارگران ايراني، شده است.

اين در حالي است كه در سايه تدابير مقام معظم رهبري و روشنگري‌هاي چندين ­باره معظم ­له در ساليان اخير، اهميت كار و كارگر ايراني بيش از گذشته مورد توجه جامعه قرار گرفته است.
در ۱۵ ماه اخیر کرونا نیز به مشکلات این انسانهای زحمتکش افزوده است و شاید به جرات بتوان گفت، بار معیشتی این رکود جهانی اقتصاد را نیز بر دوش کارگران گذاشته است.
بی شک کارگران بازوان توانمند اقتصاد هر کشوری هستند و نیازمند توجهی ویژه، زیرا با تمام مشکلات و موانع هیچ گاه دست از تلاش بر نمی دارند و همیشه در راه توانمند سازی کشورمان در حال تلاش هستند.
چرخ های اقتصاد هر کشوری با بازوان پرتوان کارگران به حرکت در می آید و رونق اقتصادی با دستان توانمند این زحمتکشان حاصل می شود بنابر این نیاز است به این قشر پر تلاش توجه ویژه ای شود.

کار گران در دو بخش عمده تولید و خدمت‌رسانی مشغول به فعالیت هستند و سازمان‌های خدمات رسانی چون شهرداری دارای مجموعه ای از این افراد بصورت استخدامی و قراردادی است که با توجه به اهمیت حضور این افراد در مشاغل خدمت رسان، باید توجهی خاص در شناخت و تامین نیازهایشان داشت تا این زحمتکشان نیز با خیالی آسوده‌تر به فعالیت بپردازند.

تلاشگرانی که با خلوص در راه پویایی کشور قدم بر میدارند و در همه حال برای سربلندی در پیشگاه خداوند و خدمت به مردم در حال کار و تلاش هستند و همیشه به کم توقعی و فعالیت فراوان شناخته می شوند.

با توجه به اینکه امسال توسط رهبر انقلاب سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها نام گذاری شده است امیدواریم که به این قشر زحمتکش که بیشترین نقش را در تولیدات و خدمات رسانی دارند توجهی ویژه شود تا هم چرخ های اقتصادی کشور سریعتر حرکت کند و هم این عزیزان زخمتکش با مشکلات کمتری روبرو شوند.

روز كارگر، مبارك باد

  • نویسنده : مهدی نوری هریس
  • منبع خبر : توسکانیوز