هدف فراخوان راهپیمایی علیه دولت جلب آرای انتخاباتی است
هدف فراخوان راهپیمایی علیه دولت جلب آرای انتخاباتی است
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران اظهار کرد: دلواپسان درصدد هستند با فراخوان‌های اعتراضی به جمع‌آوری رای برای کاندیدای خودشان در انتخابات ریاست‌جمهوری بپردازند و بگویند دولت ما بهتر از دولت‌های گذشته است

توسکانیوز/ فائزه هاشمی فعال سیاسی درباره فراخوان پیاده‌روی اعتراضی علیه رئیس‌جمهور در قم گفت: این دعوت به راهپیمایی اعتراضی یک حرکت نمایشی و تبلیغاتی است. آنانی که این مراسم‌ها را سازماندهی می‌کنند هدفی جز انحراف افکار عمومی ندارند.

وی درباره درخواست استیضاح رئیس‌جمهور از سوی دلواپسان هم اظهار داشت: آنها قبلا چنین ادعایی را مطرح کرده بودند اما نتیجه آن چه شد؟ مشخص نیست چرا با وجود ناکامی‌های همیشگی باز هم ادعاهای تکراری دارند.
فائزه هاشمی به جنبه تبلیغاتی بودن این اقدامات از سوی دلواپسان در قم اشاره کرد و گفت: برخی نمایندگان قم در مجلس ادعاهای شعاری و تبلیغاتی مطرح می‌کنند و خودشان بهتر از هر فرد دیگری به نادرست بودن این ادعاها آگاهی دارند و تنها می‌خواهند ناکارآمدی خودشان را پنهان کنند.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران به بهره‌برداری انتخاباتی دلواپسان از این فراخوان‌ها اشاره و تصریح کرد: آنها درصدد هستند با اینگونه اقدامات به جمع‌آوری رای برای کاندیدای خودشان در انتخابات ریاست‌جمهوری بپردازند و بگویند دولت ما بهتر از دولت‌های گذشته است اما این روش دیگر منسوخ شده و بارها شکست این ترفند را تجربه کرده‌اند چراکه جامعه مانند آنها فکر نمی‌کند و دعوت به راهپیمایی و اعتراض تنها نشان‌دهنده عدم درک دقیق آنها از شرایط کشور است. این مخالفان دولت به‌خوبی می‌دانند استیضاح روحانی شدنی نیست و تنها برای جلب مخاطب و رای آنها اینچنین به فرافکنی می‌پردازند.

 

  • منبع خبر : آرمان ملی