نخستین جلسه حضوری شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در سال جدید برگزار شد
نخستین جلسه حضوری شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در سال جدید برگزار شد
نخستین جلسه حضوری شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در سال ۹۹ عصر روز عصر روز چهارشنبه به ریاست محسن هاشمی برگزار شد.

توسکا نیوز_ به گزارش سایت کارگزاران، فرزانه ترکان در خثوص برگزاری این جلسه اظهار داشت ؛ جلسات حضوری شورای مرکزی حزب پیامد شیوع کرونا مدتی متوقف بود اما با توجه به شرایط کشور از جمله در مورد وضعیت کرونا با تصمیم هیئت رئیسه و همراهی شورای مرکزی نخستین جلسه حضوری این شورا در سال جدید عصر روز چهارشنبه برگزار شد.
وی در ادامه با اشاره به پیش‌بینی رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم در این جلسه، درباره دستور کار جلسه اظهار کرد: در این جلسه برنامه‌ها و راهکارهای سیاسی و اجتماعی حزب با توجه به شرایط خطیر کشور به بحث گذاشته شد.
عضو هیئت رئیسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران ادامه داد: از جمله مواردی که در این جلسه به بحث گذاشته شد، می‌توان به نحوه هماهنگی با دیگر احزاب دیگر اصلاح‌طلب، شیوه تعامل با دولت برای حل مشکلات کشور، توسعه فعالیت‌های اجتماعی و تشکیلاتی قبل از انتخابات ۱۴۰۰، برنامه‌ریزی برای جذب مشارکت عمومی مردم در ارائه راهکار برون‌رفت از مشکلات مبتلابه جامعه اعم از معضلات اقتصادی، سقوط نشاط اجتماعی و مسائل سیاسی اشاره کرد.

  • منبع خبر : سایت کارگزاران