2

نامه رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های خدمات خانگی استان گیلان در مورد شیوع ویروس کرونا

  • کد خبر : 3341
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
نامه رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های خدمات خانگی استان گیلان در مورد شیوع ویروس کرونا
علیرضا حسنی نوغانی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت های خدمات خانگی کارفرمایی استان گیلان در نامه ای به مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خواستار شد ترتیبی اتخاذ نمایئد که طی همکاری این انجمن با قرارگاه پدافند زیستی استان و دانشگاه علوم پزشکی گیلان و استانداری محترم شرایط ممکن جهت اجرا با موارد اولیه زیر در دستور کار قرار گیرد

 

جناب آقای علیزاده
مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان
سلام عليكم
احتراما با توجه به انتشار بیماری واگیر دار کرونا در استان از آنجائیکه شرکتهای تحت پوشش این انجمن در سطح استان بیش از ۴۵ شرکت بوده و بخشی ازفعالیت این عزیزان ارائه خدمات به مصرف کنندگان غیر مستمر ،درحوزه نگهداری کودک و سالمند و خدمات منزل می باشد ، طبق بررسی در یک دوره ماهانه می تواند به بیش از ۶۰ هزار مصرف کننده نیز دسترسی داشته باشند که حفظ سلامتی مصرف کنندگان در الویت اول این شرکتهاست و از آنجائیکه پرسنل تحت الامر این شرکتها همواره از اقشار کم درآمد جامعه بوده و برای امرا معاش می بایست مشغول به کار گردند . خواهشمندیم ترتیبی اتخاذ نمایئد که طی همکاری این انجمن با قرارگاه پدافند زیستی استان و دانشگاه علوم پزشکی گیلان و استانداری محترم شرایط ممکن جهت اجرا با موارد اولیه زیر در دستور کار قرار گیرد.
۱- تامین دستکش های مناسب برای حدودا ۳۵۰۰ نفر از پرسنل این شرکتها که برای هر روز و برای هر نفرحداقل دو جفت .
۲- مایع ضد عفونی کننده مخصوص دست و سطوح جهت بهرمندی افراد و مصرف کنندگان
۳- دستور العمل رعایت نکات ضروری بهداشتی توسط دانشگاه علوم پزشکی به مقدار چاپ شده حداقل ۶۰ هزار نسخه که توسط عزیزان همکار تقدیم مصرف کنندگان گردد و خود نیز آموزش لازم را در این خصوص ببینند.
۴- در صورت نیاز، همکاری تیم پزشکی جهت بررسی سلامت کلیه کارکنان این شرکتها
از آنائیکه این مسیر برای اعضای این انجمن در جهت اجرای کنترل سلامت جامعه امری حیاتی خواهد بود و با گذشت زمان می تواند دستخوش تغییرات گردد . اعضای این انجمن آمادگی داشته در طول مسیر با حضور در جلسات مربوطه و ارائه راهکارهای عملیاتی قابل استفاده به کوشش همه عزیزان فعال در این حوزه یاری رساند .

با تشكر
علیرضا حسنی نوغانی
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی
کارفرمایی استان گیلان

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=3341
  • نویسنده : مسعود پور کریم
  • منبع : توسکانیوز

برچسب ها

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.