• امروز : دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳
0

معاون سیاسی امنیتی فرماندار رشت: اجرای ۱۰۰ درصدی طرح غربالگری کرونا در بخش های شهرستان رشت

 • کد خبر : 5070
 • ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
معاون سیاسی امنیتی فرماندار رشت: اجرای ۱۰۰ درصدی طرح غربالگری کرونا در بخش های شهرستان رشت
معاون سیاسی امنیتی فرماندار رشت با بیان اینکه ۲۰۰هزار نفر از جمعیت شهر رشت به دلیل فقدان اطلاعات تماس از طرح ملی غربالگری کرونا جا مانده است، افزود: این طرح به صورت ۱۰۰ درصدی در سطح بخش های شهرستان رشت اجرایی شده است

 

توسکا نیوز_ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ فریبرز سعیدی کیا معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان رشت با بیان اینکه اجرای طرح غربالگری کرونا در سطح شهرستان رشت، ۸۲ درصد پیشرفت داشته است، افزود:  طرح غربالگری در سطح  بخش های شهرستان به صورت ۱۰۰ درصدی اجرا شده است.

وی فقدان اطلاعات برخی از شهروندان رشت را از عومل کند بودن اجرای این طرح در سطح شهر رشت عنوان کرد و افزود: در حال حاضر  ۲۰۰ هزار نفر جمعیت شهر رشت به دلیل عدم وجود اطلاعات شفاف، شناسایی نشدند که نیاز است از ظرفیت همه دستگاه های اجرایی جهت شناسایی این افراد استفاده شود.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان رشت با تاکید بر لزوم پی گیری جدی ادارات کمیته امداد، بهزیستی، اصناف در راستای شناسایی جمعیت هدفی که تاکنون در طرح غربالگری شناسایی نشدند، گفت:  باید از همه ظرفیت های موجود در جهت شناسایی و غربالگری ۲۰۰هزار نفر از جمعیت باقیمانده استفاده شود.

سعیدی کیا استفاده از ظرفیت نانوایی ها را از جمله راهکارهایی دانست که می توان جهت شناسایی افرادی که تاکنون در طرح غربالگری شرکت نکرده اند از آن بهره گرفت و افزود: در همین راستا فرم هایی در اختیار نانوایی های حواشی شهر و مناطق محروم قرار خواهد گرفت تا اطلاعات افرادی که تاکنون در طرح غربالگری شرکت نکرده اند ثبت گردد.

وی در پایان با بیان اینکه اجرای کامل طرح غربالگری بیماری کرونا می تواند گامی اساسی در جهت کنترل بیماری کرونا محسوب شود، از شهروندانی که تا کنون اطلاعات آنان در این طرح ثبت نشده است، خواست: با مراجعه به سامانه خود اظهاری وزارت بهداشت به متولیان امور سلامت در ریشه کنی بیماری کرونا کمک نمایند

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=5070

  ثبت نظرات

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
   دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.