• امروز : دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳
0

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری رشت: مدارس به مقوله فرهنگ سازی توجه جدی داشته باشند

 • کد خبر : 1536
 • ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۸:۴۵
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری رشت: مدارس به مقوله فرهنگ سازی توجه جدی داشته باشند
، فریبرز سعیدی کیا  در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت، اظهار داشت: برنامه ریزی ها در جهت استفاده از ظرفیت مدارس به عنوان شعب اخذ رای انجام شده است  و لیست شعبه ها در اختیار روسای آموزش و پرورش ناحیه یک و دو رشت قرار گرفته  که بعد از تایید نهایی در جلسه هیات اجرایی، این شعبه ها را مصوب می کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری رشت:
مدارس به مقوله فرهنگ سازی توجه جدی داشته باشند

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان رشت بر لزوم توجه جدی به فرهنگ سازی در حوزه های مختلف ترافیک، پسماند و مدیریت مصرف در سطح مدارس مرکز استان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، فریبرز سعیدی کیا  در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت، اظهار داشت: برنامه ریزی ها در جهت استفاده از ظرفیت مدارس به عنوان شعب اخذ رای انجام شده است  و لیست شعبه ها در اختیار روسای آموزش و پرورش ناحیه یک و دو رشت قرار گرفته  که بعد از تایید نهایی در جلسه هیات اجرایی، این شعبه ها را مصوب می کنیم.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت : همه باید کمک کنیم تا در  دوم اسفندماه بار دیگر شاهد ایجاد  حماسه مردمی دیگر در شان نظام جمهوری اسلامی باشیم.
سعیدی کیا در بخش دیگری از سخنانش با تشریح جایگاه آموزش و پرورش در کشور، خاطر نشان کرد: مطالب ارائه شده در این جلسه با عنوان کیفیت آموزشی و برنامه ریزی در این باره پیشنهاد و ایده خوبی است که باید در قالب کمیته های تخصصی علل افت تحصیلی، عدم حضور برخی از دانش آموزان در مدارس ، غفلت اولیاء و .. بررسی شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان رشت با اشاره به آسیب های اجتماعی و ضرورت توجه به پیشگیری از این آسیب ها، افزود : فرهنگ سازی در مدارس و در بین دانش آموزان در بخش های مختلف و جدی گرفتن این مهم و توجه به نقش اولیاء بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
وی  به موضوع حاشیه نشینی و مهاجرت روستائیان به شهر و بروز چالش های ناشی از این پدیده به عنوان یکی از مسائل پیش روی آموزش و پرورش اشاره کرد و خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش باید برای موارد این چنینی هدفگذاری و برنامه ریزی داشته باشد

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=1536

  ثبت نظرات

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
   دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.