مراسم  پرفیض قرائت دعای عرفه در مصلی امام خمینی(ره) رشت
مراسم  پرفیض قرائت دعای عرفه در مصلی امام خمینی(ره) رشت

توسکانیوز/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت؛ دکتر ارسلان زارع و مهندس علی فتح اللهی عصر امروز (سه‌شنبه ) در مراسم پرفیض قرائت دعای عرفه که با رعایت توصیه های بهداشتی در مصلی امام خمینی (ره) رشت و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مردم خداجوی گیلان برگزار شد، حضور یافتند. مردم مومن […]

توسکانیوز/به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت؛ دکتر ارسلان زارع و مهندس علی فتح اللهی عصر امروز (سه‌شنبه ) در مراسم پرفیض قرائت دعای عرفه که با رعایت توصیه های بهداشتی در مصلی امام خمینی (ره) رشت و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مردم خداجوی گیلان برگزار شد، حضور یافتند.
مردم مومن شهر رشت و دیگر مناطق استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی با شرکت در این مراسم، دعای پرفیض عرفه را زمزمه و از خداوند طلب مغفرت کردند.
عرفه روز نیایش و مناجات با خالق هستی است؛ در این روز دعا به استجابت نزدیک و هر ناامیدی، امیدوار بر در خانه الهی دست هایش را به دعا می‌گشاید.
دعای امام حسین (ع) در روز عرفه از بی‌نظیرترین مناجات هایی است که در روز عرفه و در صحرای عرفات (در ۲۰ کیلومتری مکه) توسط حضرت سیدالشهدا و همراهانش در بیرون خیمه‌ها خوانده شد
  • منبع خبر : توسکانیوز