0

مدیرکل تعاون ,کار و رفاه اجتماعی : ساعات کاری برخی از کارخانه های گیلان کاهش یافت

  • کد خبر : 3758
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
مدیرکل تعاون ,کار و رفاه اجتماعی :  ساعات کاری برخی از کارخانه های گیلان کاهش یافت
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کاهش ساعات کاری و شیفت بندی برخی کارخانه ها و واحدهای تولیدی انجام شد

 

توسکا نیوز_ عباس علیزاده در گفت و گو با خبرنگاران در این اداره کل از تمهیدات این اداره کل جهت مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
وی با اشاره به اقدامات واحدهای تولیدی، افزود: کاهش ساعات کاری و شیفت بندی برخی کارخانه ها و نظارت بازرسان روابط کار نسبت به توصیه نامه ۳۰ بندی وزارت متبوع به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در واحدهای تولیدی انجام شد.
علیزاده با اشاره به تعطیلی هیئت های رسیدگی حل اختلاف، انتخابات شرکت های تعاونی و انجمن های صنفی خاطرنشان کرد: کلیه این امور تا پایان فروردین به جهت عدم تجمع افراد و عدم شیوع ویروس کرونا برگزار نمی شود و مقرری بگیران بیمه بیکاری نیز تا پایان فروردین نیازی به مراجعه حضوری جهت حضور و غیاب ندارند.
وی تصریح کرد: واحدهای تولیدی بنا به ضرورت و تسریع در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بر اساس تاکید مقام عالی وزارت و سایر دستگاه های ذیربط نسبت به کاهش ساعت کاری، سنجش تب در ورودی شرکت ها، ضد عفونی محیط، نصب بنر و بروشور های آموزشی، مرخصی با حقوق به افراد دارای سابقه بیماری، عدم تجمعات غیر ضروری، استفاده از مواد ضد عفونی دست و … اقدام کنند

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=3758
  • منبع : ایسنا

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.