• امروز : دوشنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۳
1

قدردانی مدیران هلدینگ آرش از خبرنگاران گیلان

  • کد خبر : 40435
  • ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰
قدردانی مدیران هلدینگ آرش از خبرنگاران گیلان
توسکانیوز/آرش و امین تقی پور در مراسمی که با حضور پیشکوستان رسانه ای گیلان در سالن وی ای پی آرش مارکت برگزار شد از خبرنگاران استان گیلان تجلیل و از زحمت آنها قدردانی کردند

توسکانیوز/آرش و امین تقی پور در مراسمی که با حضور پیشکوستان رسانه ای گیلان در سالن وی ای پی آرش مارکت برگزار شد از خبرنگاران استان گیلان تجلیل و از زحمت آنها قدردانی کردند .

برنامه‌های دیگری برای شکوفایی منطقه و ایجاد اشتغال جوانان خواهیم داشت

آرش تقی پور دهکا مدیرعامل شرکت هلدینگ آرش در این مراسم گفت؛ من و برادرم امین با حمایت‌های مادر عزیزم توانستیم نقش موثری در اشتغالزایی این استان داشته باشیم.

برادرم از دوران کودکی به من آموخت که اصل تجارت مردمداری است و ما هر چقدر دوستان و همراهان بیشتری داشته باشیم به همان اندازه سرمایه به ما اضافه شده است و این اصل همواره پیش روی ما بوده است.

مهندس آرش تقی پور با تاکید بر این نکته که سرمایه واقعی همراهی و اعتماد شما به مجموعه آرش است افزود؛ در استان گیلان کار کردن سختی‌های خاص خود را دارد و مانند هر کارآفرینی در طی کار دچار چالش ها و مشکلاتی بودیم،اما خوشبختانه با حمایت‌های شما که انرژی بخش هستید و تیم بسیار خوب هلدینگ آرش که از جوانان مستعد و خوش ذوق گیلان تشکیل شده است توانستیم کمک ش

یانی به ایجاد توسعه و اشتغال در استان گیلان داشته باشیم و همه اینها به لطف خدا و شماست که همیشه همراه و پشتیبان ما بودید.

مدیر عامل شرکت انبوه سازان آرش در ادامه افزود ؛ خدا را شاکریم که هم اکنون شرکت انبوه سازان آرش بالغ بر هزار نیرو به صورت مستقیم دارد و من تنها آرزویم این است که با کمک و حمایت شما عزیزان بتوانیم بیش از گذشته در اشتغال این منطقه کمک کنیم.
مهندس آرش تقی پور اذعان کرد ؛ تلاش ما این است تا زمانی که توان داریم و از حمایت شما عزیزان برخورداریم مجموعه آرش را توسعه دهیم و پس از پایان این پروژه نیز به لطف الهی برنامه‌های دیگری برای شکوفایی منطقه و ایجاد اشتغال جوانان خواهیم داشت.
مدیر عامل هلدینگ آرش در پایان گفت ؛ ما دوست داریم که برای این کشور و این استان کار کنیم و ایجاد کارآفرینی کنیم. این را بخاطر داشته باشید حتی در عدم حضور ما ؛ آرش مارکت برای مردم گیلان تا همیشه خواهد بود.

هلدینگ آرش هر چه دارد از خدا و برکت امام حسین است

مهندس امین تقی‌پور دهکا رئیس هیات مدیره هلدینگ آرش نیز ضمن تشکر از حضور خبرنگاران با یادآوری ماه محرم و اینکه مجموعه هلدینگ آرش هر چه دارد از خدا و برکت امام حسین است گفت؛ ما برای راه‌اندازی این شرکت همیشه در تلاش و تکاپو بوده و هستیم .
مهندس تقی پور با یادآوری این نکته که باید در استان گیلان کارآفرینی ایجاد کرد گفت ؛ نباید اتفاقاتی رخ دهد که منجر به فراری دادن کارآفرینان شود.
وی با تاکید بر این نکته که استان گیلان بستری مناسب برای توسعه و کارآفرینی و ایجاد اشتغال جوانان است گفت ؛ ما بعنوان کارآفرین همیشه از حمایت مسئولين برخوردار بودیم.
رییس هیات مدیره هلدینگ آرش در پایان صحبتهای خود با تاکید وافر بر این نکته که استان گیلان بهشت کارآفرینان است از سرمایه‌گذاران خواست که به استان گیلان ورود کنند.

کمک به هلدینگ آرش کمک به اقتصاد و اشتغال گیلان است

شاهین آبزن از هنرمندان توانمند و فعال رسانه ای گیلان در این برنامه ضمن ارج نهادن به جایگاه خبرنگاران در خصوص اهمیت هلدینگ آرش در اقتصاد منطقه اظهار کرد : در چنین شرایطی که به لحاظ اقتصادی سخت است آرش و امین تقی پور از کارآفرینان برتر کشور در هلدینگ آرش توانسته اند در این منطقه به طور مستقیم برای هزار نفر اشتغال ایجاد کنند که بسیار با ارزش و قابل توجه  است .

وی خطاب به خبرنگاران گفت : از شما رسانه های گیلان درخواست دارم با شناختی که از این مجموعه بدست آورذه اید با اشتراک گذاشتن کلیپ فعالیت و اقدامات هلدینگ آرش برای اقتصاد گیلان تاثیرگذار باشید .

وی افزود : خبرنگارانی که با این مجموعه آشنایی دارند همه خود را آرش و امین تقی پور می دانند و ما خبرنگاران هرچقدر به این مجموعه یاری برسانیم در واقع به اقتصاد و اشتغال گیلان کمک کرده ایم .

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدیه از خبرنگاران تقدیر شد.

 

 

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=40435
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.