0

فرماندار رشت خبر داد: حفظ جان و مال مردم بالاترین خدمت است

 • کد خبر : 1840
 • ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
فرماندار رشت خبر داد: حفظ جان و مال مردم بالاترین خدمت است
دکتر مومنی زاده فرماندار رشت ضمن تسلیت ایام فاطمیه ، شهادت سردار سرافراز شهید قاسم سلیمانی و هموطنانی که در مراسم تدفین و حادثه سقوط هواپیما جان خود را از دست دادند اظهار داشت:فلسفه وجودی مدیران خدمت به مردم است و باید با تمام امکانات و اختیاراتی موجود به مردم خدمتی صادقانه کنیم

فرماندار رشت خبر داد:

حفظ جان و مال مردم بالاترین خدمت است

دکتر مومنی زاده فرماندار رشت ضمن تسلیت ایام فاطمیه ، شهادت سردار سرافراز شهید قاسم سلیمانی و هموطنانی که در مراسم تدفین و حادثه سقوط هواپیما جان خود را از دست دادند اظهار داشت:فلسفه وجودی مدیران خدمت به مردم است و باید با تمام امکانات و اختیاراتی موجود به مردم خدمتی صادقانه کنیم.
فرماندار رشت حفظ جان و مال مردم را بالاترین خدمت خواند و گفت:نقش مدیریت بحران در جامعه امروزی حفظ جان و مال مردم است و خدمتی که در این راستا صورت می گیرد کاری بسیار ارزشمند به شمار میرود.
وی پیش بینی ،پیشگیری و مقابله را عاملی مهم در کاهش خسارات حوادث دانست وافزود:برای پیشگیری از بروز تهدید باید عوامل آنرا شناسایی و با آن مقابله کرد.
دکتر مومنی زاده ضمن برشمردن توانمندی و سرعت برای کاهش خسارات مالی و جانی بیان داشت: برای استفاده حداکثری از عوامل سرعت و توانمندی در مدیریت بحران باید به نقش و مشارکت مردم بصورت ویژه ای توجه شود.
فرماندار رشت مشارکت مردم در بحران را نیازمند آموزش و آگاهی آنها دانست و اذعان داشت: آموزش به عموم مردم بسیار حایز اهمیت است و باید در اولویت کلیه دستگاههای اجرایی مرتبط قرار گیرد.
وی در خاتمه با تاکید بر نقش آموزش و پرورش و صدا سیما را در آموزش گسترده به عموم مردم گفت : با توجه با اینکه ایران کشوری حادثه خیز است و به دفعات بلایای طبیعی بسیاری را تجربه کردیم ،مدیران باید در حوزه های خود با برنامه ریزی مدون برای آموزش عمومی به مردم و بستر سازی، آمادگی لازم برای مقابله با هر گونه بحران احتمالی را داشته باشند .

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=1840

  برچسب ها

  ثبت نظرات

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
   دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.