• امروز : سه شنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۲
0
ئیس سازمان بسیج مستضعفین:

شکل گیری رویداد بزرگ رسانه‌ای جهانی علیه رژیم صهیونیستی

  • کد خبر : 41704
  • ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۰
شکل گیری رویداد بزرگ رسانه‌ای جهانی علیه رژیم صهیونیستی
سردار سلیمانی در آیین اختتامیه جشنواره بانوان رسانه‌ای حریم رسالت اظهار کرد: حریم رسالت پایه گذار حرکت رسانه‌ای برای تحقق ایران قوی است. در کنار تعالی رسانه ای، نباید از فضای مجازی و رشد رسانه‌ای غفلت کرد. رسانه‌های آزاد و آگاه جهان باید برپایی دادگاه بزرگ علیه اسراییل را فریاد بزنند. هر بانوی ایرانی یک رسانه اثرگذار است

توسکانیوز/به گزارش خبرگزاری بسیج گیلان، سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی پیش از ظهر امروز در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانه ای بانوان حریم رسالت که در گیلان برگزار شد، اظهار داشت: دیده بان جهان امروز شاهد جنایت بی رحمانه رژیم کودک کش صهیونیستی علیه مردم غزه و فلسطین است.

وی با اشاره به دستاوردهای بزرگ طوفان الاقصی در منطقه و جهان افزود: طوفان الاقصی شکست مفتضحانه ای را به صهیونیستی تحمیل کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه طوفان الاقصی تحولی عظیم در رسانه های مردم پایه رقم زد، گفت: غول ها و شیاطین رسانه ای در سمت متجاوز ایستادند و تمام ظرفیت خود را در اختیار رژیم کودک کش قرار دادند و اما رسانه های مردم پایه به هواداری و حمایت از مردم فلسطین و غزه پرداختند.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه بیداری و حق طلبی منحصر به کشورهای مسلمان نیست، اضافه کرد: وجدان های بیدار و آگاه دنیا به میدان حمایت از مردم مظلوم فلسطین آمدند و این مسیر باید استمرار داشته باشد.
سردار سلیمانی تحول خیره کننده رسانه ای در دنیا را به نفع جبهه مقاومت و مردم فلسطین خواند، افزود: فضای مجازی و رسانه ها به صورت مردم پایه و خودجوش به کمک و حمایت از مردم فلسطین گسیل شدند.

شکل‌گیری جهاد تبیین رسانه ای در دنیا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جهاد تبیین رسانه ای در دنیا به راه افتاده است، گفت: تمام دنیا به حمایت از مردم فلسطین و غزه با پا خواستند و این خروش منجر به آزادی غزه و فلسطین می شود.

رسانه های داخلی ابزار قدرتمند دوام و قوام انقلاب اسلامی
سردار سلیمانی با اشاره به نقش مهم و اثربخش رسانه ها در تعالی انقلاب اسلامی و محور مقاومت، اضافه کرد: رسانه های داخلی ابزار قدرتمند دوام و قوام انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت هستند.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین با رسانه های مردم پایه داخلی تحقق می پذیرد، افزود: ایران قوی با برنامه رسانه ای در گام دوم انقلاب شکل می گیرد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حریم رسالت پایه گذار حرکت رسانه ای برای تحقق ایران قوی است، گفت: در کنار تعالی رسانه ای، نباید از فضای مجازی و رشد رسانه ای غفلت کرد.

شکل گیری رویداد بزرگ رسانه ای جهانی علیه رژیم صهیونیستی

سردار سلیمانی از شکل گیری رویداد بزرگ رسانه ای جهانی علیه رژیم صهیونیستی خبر داد و اضافه کرد: رسانه های آزاد و آگاه جهان باید برپایی دادگاه بزرگ علیه اسراییل را فریاد بزنند.

وی با اشاره به اهمیت رویداد رسانه ای حریم رسالت ویژه بانوان، افزود: این رویداد باید به صورت گسترده و مستمر در راستای دادخواهی از مظلومان جهان بویژه مردم فلسطین و غزه، برگزار شود.

هربانوان ایرانی یک رسانه تحول‌ساز

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هر شیرزن ایرانی و مسلمان یک رسانه است، گفت: بانوان ایرانی و مسلمان خود به تنهایی یک رسانه اثرگذار و تحول ساز هستند.

غزه سرآغاز تحولو دوره جدیدی برای تاریخ بشر

سردار سلیمانی با بیان اینکه تقابل غزه سرآغاز متحول‌کننده و دوره جدیدی برای تاریخ بشر خواهد بود افزود: مدت زمانی لازم است تا آثار تحولی پیروزی بزرگ رزمندگان فلسطینی در طوفان‌الاقصی و شکست غیر قابل ترمیم رژیم غاصب صهیونیستی آشکار شود

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=41704
  • منبع : خبرگزاری بسیج

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.