• امروز : دوشنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۳
0
استاندار گیلان:

روند اجرای طرح مولدسازی با جدیت دنبال شود

  • کد خبر : 43874
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۹
روند اجرای طرح مولدسازی با جدیت دنبال شود
استاندار گیلان با تأکید بر لازم الاجرا بودن اجرای طرح مولدسازی در استان توسط دستگاه‌های اجرایی گفت: برخی از دستگاه‌های اجرایی حاضر به مولدسازی اراضی و‌ امکانات مازاد خود نیستند که باید در این خصوص پاسخگو باشند و هیچ عذری در این مورد پذیرفته نیست

توسکانیوز/اسدالله عباسی در جلسه پیگیری مصوبات سفر و در سالن غدیر استانداری با بیان اینکه پروژه‌های با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت باید تکمیل شوند، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی باید اولویت خود را تکمیل پروژه‌های با پیشرفت ۸۰ درصد قرار دهند و باید مابقی اعتبارات را دریافت کنند.
وی با تأکید بر لزوم توجه به دریافت اعتبارات به منظور تکمیل طرح‌هایی با پیشرفت بیش از ۸۰ درصد توسط دستگاه‌های اجرایی گفت: دستگاه‌های اجرایی برای دریافت مطالبات و اعتبارات خود باید ارتباط خود با مرکز را بیشتر کنند و از هیچ تلاشی در این مورد دریغ نکنند زیرا مردم از دولت جهادی و انقلابی انتظار انجام به وعده دارند.
استاندار گیلان یکی از اهداف دولت سیزدهم را تکمیل پروژه‌های نیمه تمام برشمرد و با بیان اینکه پروژه‌های نیمه تمام سال گذشته باید توسط دستگاه‌های اجرایی تعیین تکلیف شوند، گفت: دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان ابتدا باید پروژه‌های نیمه تمام سال گذشته خود را تعیین تکلیف کنند و از طریق طرح مولدسازی طرح‌ها را تکمیل و سپس برای تخصیص اعتبارات خود تلاش کنند.
وی با بیان اینکه دولت در طرح مولدسازی دست دستگاه‌های اجرایی را باز گذاشته است، افزود: باید مدیران دستگاه‌های اجرایی پاسخگو عملکرد خود بوده و اقدامات دولت را برای رسانه‌ها بیان کنند.
استاندار گیلان با تأکید بر لازم الاجرا بودن اجرای طرح مولدسازی در استان توسط دستگاه‌های اجرایی بیان کرد: برخی از دستگاه‌های اجرایی حاضر به مولدسازی اراضی و‌ امکانات مازاد خود نیستند که بابا در این خصوص پاسخگو باشند و هیچ عذری در این مورد پذیرفته نیست.
عباسی با اشاره به نقش بانک‌ها در تخصیص تسهیلات و تکمیل برخی از پروژه‌های عمرانی مهم در گیلان تصریح کرد: میزان تسهیلات اعطا شده مربوط به سفر ریاست محترم جمهوری باید توسط تیم اقتصادی دولت در گیلان مشخص شود، لذا باید دید که آیا بانک‌ها به وظایف خود عمل کردند یا خیر.
نمیانده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه بودجه سال گذشته در نظر گرفته شده برای گیلان باید تخصیص پیدا کند، گفت: بودجه سال آینده هنوز اعلام نشده ولی باید بودجه سال گذشته به طور کامل تخصیص پیدا کند زیرا اکنون بهترین فرصت برای تکمیل پروژه‌ها به دلیل وضعیت خوب آب و هوایی است.
استاندار گیلان با تاکید بر مطالبه‌گری دستگاه‌های اجرایی در خصوص حل مشکلات در حوزه‌های مختلف بیان کرد: اگر نهادی با دستگاه‌های اجرایی همکاری نمی‌کند باید تعیین تکلیف شود که دلیل انجام آن مشخص شود.
در این جلسه همچنین هر یک از مدیران دستگاه های اجرایی گزارشی از آخرین وضعیت روند اجرای مصوبات سفر را ارائه کردند.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=43874
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.