• امروز : سه شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۴۰۳
0
نماینده ویژه رییس جمهور در پیامی تاکید کرد;

روابط عمومی‌»ها، نهادی تصمیم‌ساز و مشاورانی مطلع هستند

  • کد خبر : 44363
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۳
روابط عمومی‌»ها، نهادی تصمیم‌ساز و مشاورانی مطلع هستند
حجت الله عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و‌ویژه اقتصادی در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت و روابط عمومی‌ها را به عنوان نهادی تصمیم‌ساز و مشاورانی مطلع قلمداد کرد

توسکانیوز/به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حجت الله عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت. در متن پیام حجت الله عبدالملکی آمده است: «نقش روابط عمومی در یک دهه اخیر بیش از هر دوره‌ی دیگری از اطلاع رسانی صرف، به نهادی تصمیم ساز و مشاوری مطلع در راستای تحقق اهداف سازمان و ذی‌نفعان تبدیل شده است.

پیچیدگی روابط انسانی و تغییر مدل‌های ارتباطی سبب شده است تا روابط عمومی دیگر به معنای کارکرد سنتی خود، شناخته نشود و بی گمان دانش جهانی روابط عمومی که فرآیندهای استراتژیکی نظیر افکارسنجی و تصویرسازی را دربردارد، عنصری حیاتی ‌است که جهان امروز بیش از هرچیزی بر مدار آن می‌چرخد.
روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی است تا ضمن گرامیداشت آن، با نگاهی به تصویرسازی مجموعه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سال گذشته، به همه همکاران خدوم خودم در این حوزه تبریک و خدا قوت عرض نمایم.
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با دو رویکرد اساسی مردمی و جهانی سازی، بر این سعی بوده که این مناطق را که به حق بهشت سرمایه‌گذاری ایران  هستند را به عنوان تصویر اصلی در ذهن همگان ثبت نماید و این هر سه محقق نمی‌شود مگر با همت همکاران عزیزم در حوزه‌ روابط عمومی و امور بین الملل سازمان‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی.
امید که در این عرصه خطیر نیز همراستا با گام دوم انقلاب اسلامی، مفید و موثر باشیم

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=44363
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.