رمز حل مشکلات گیلان وحدت رویه و همدلی است
رمز حل مشکلات گیلان وحدت رویه و همدلی است
امام جمعه موقت رشت، با اشاره به فقر پنهان استان گیلان، اضافه کرد: رمز حل مشکلات گیلان در وحدت رویه و همصدایی و همدلی است.

توسکانیوز/حجت الاسلام والمسلمین صفر قربانپور در خطبه های نماز جمعه شهر رشت، با اشاره به تلاش دشمنان اسلام و انقلاب برای ایجاد جدایی بین مردم و نظام، اظهار کرد: ابزار جدید دشمن منفعل نشان دادن نیروهای انقلابی و تطهیر مسببان وضعیت فعلی کشور است.

وی با اشاره به وجود مشکلات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی در جامعه، افزود: رویکرد دشمن نرم افزاری بوده و می خواهد مردم دچار اشتباه محاسبانی شوند و مشکلات درون را به بیرون از کشور پیوند بزنند.

امام جمعه موقت رشت، از نیروهای انقلابی خواست بر حفظ وحدت در جامعه تاکید کنند و گفت: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است و لذا نیروهای انقلابی مطالبه گری همراه با روحیه صبر را دنبال کنند.

حجت الاسلام قربانپور، با اشاره به فقر پنهان استان گیلان، اضافه کرد: رمز حل مشکلات گیلان در وحدت رویه و همصدایی و همدلی است.

وی تقوا را یک امر قلبی برخاسته از ایمان دانست و تصریح کرد: خدمت بی منت به مردم یکی از جلوه های تقواست و لذا مسئولان ضمن عملکرد شایسته، خدمتگزاری را سرلوحه خویش قرار دهند.

امام جمعه موقت رشت، همچنین به فرارسیدن ماه صفر و برگزاری مراسم عزاداری در این ماه اشاره کرد و یادآور شد: مردم مومن و دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت(ع) رعایت دستورالعمل های بهداشتی را همواره مد نظر قرار دهند و نسیت به کسب معرفت اهتمام داشته باشند.

 

  • منبع خبر : ایسنا