• امروز : سه شنبه - ۱ فروردین - ۱۴۰۲
0

دیدار و گفتگو مسعود عباس نژاد با مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان

  • کد خبر : 38745
  • ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۵
دیدار و گفتگو مسعود عباس نژاد با مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان
صبح امروز مسعود عباس نژاد رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهری رشت با میلاد ابراهیمی مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان پیرامون حل مشکلات خبرنگاران در حوزه شهری دیدار و گفتگو کرد.

توسکانیوز/صبح امروز مسعود عباس نژاد رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهری رشت با میلاد ابراهیمی مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان پیرامون حل مشکلات خبرنگاران در حوزه شهری دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار به منظور همکاری مشترک بین کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهر رشت با خانه مطبوعات گیلان در حوزه رسانه و مشکلات و موانع موجود برای خبرنگاران صورت گرفت.

مسعود عباس نژاد در این دیدار با اشاره به وجود معضلات اجتماعی در شهر گفت: در شرایطی زندگی میکنیم که مشکلاتی از جمله ترافیک، پسماند، فضای سبز و امید به زندگی ، باعث شده که جوانان و مردم شهر حال خوش دوران گذشته را نداشته باشند.

وی با بیان اینکه امیدآفرینی نقش بسزایی در حل مشکلات دارد عنوان کرد: حمایت از اهالی رسانه و آگهی بخشی به شهروندان رسالت خطیری است که مدیریت شهری باید در این زمینه برنامه داشته باشد.

عباس نژاد با اشاره به اینکه کمیسیون حمل و نقل شورا در نظر دارد، در حوزه خبری به انعقاد تفاهم نامه با خانه مطبوعات بپردازد، افزود: با این تفاهم نامه تلاش می شود از کمک خبرنگاران در حوزه انتقال اخبار و امیدآفرینی و حل مشکلات شهری استفاده شود.

رئیس کمیسیون و حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت در پایان با اشاره به اینکه رسانه و خبر در حوزه فرهنگ سازی نقش بسیاری دارد، گفت: از تمامی امکانات موجود جهت رفع مشکلات شهری استفاده خواهیم کرد.

میلاد ابراهیمی مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در ادامه این نشست با اشاره به اینکه خانه مطبوعات گیلان می تواند در حوزه انتقال مشکلات شهری به کمیسیون حمل و نقل کمک کند، خاطر نشان کرد: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مسوولین و شهروندان می توانند مشکلات شهری را رصد و انتقال دهند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان با بیان اینکه حل مشکلات ترافیکی شهر رشت نیازمند فرهنگ سازی و تعامل بین دستگاهی است گفت؛ مشارکت اصحاب رسانه در پیشبرد رفع مشکلات شهری تاثیر بسزایی دارد

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=38745
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.