در واکسیناسیون کارگران تعجیل کنید/ به داد کارگران و بازنشستگان برسید
در واکسیناسیون کارگران تعجیل کنید/ به داد کارگران و بازنشستگان برسید

توسکانیوز/حسن ایزدی دبیر اجرائی خانه کارگر گیلان در گفتگو با پایگاه خبری دسترنج در خصوص تعحیل در واکسیناسیون کارگران اظهار داشت: ضمن ارج نهادن به کار کارکنان بیمارستان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند به شدت از مسئولین بهداشتی و علوم پزشکی انتقاد داریم،نصف بیشتر جمعیت استان را خانواده کارگری، که در صف […]

توسکانیوز/حسن ایزدی دبیر اجرائی خانه کارگر گیلان در گفتگو با پایگاه خبری دسترنج در خصوص تعحیل در واکسیناسیون کارگران اظهار داشت:

ضمن ارج نهادن به کار کارکنان بیمارستان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند به شدت از مسئولین بهداشتی و علوم پزشکی انتقاد داریم،نصف بیشتر جمعیت استان را خانواده کارگری، که در صف مقدم هستند تشکیل میدهند.در روزهای اعلام تعطیلی بدلیل کرونا،اینجا کارگران مشغول کار بودند.

ما با تشکیل جلسه تشکل های کارگری و تنظیم صورتجلسه،طی پیگیری های مکرر مکتوب و تلفنی و دارا بودن امکانات و پرسنل،متاسفانه حتی جهت بازدید نیز اقدامی صورت نگرفت.
وی افزود: بشدت از مسئولین استان و در رتبه اول از مجریان بهداشتی علوم پزشکی ناراحتیم.

از مدیران تامین اجتماعی و اداره کل کار گله مندیم که پرسنل خود را در اولویت قرار دادند ولی جامعه کارگری و بازنشستگی را با وجود فوتی های بسیار فراموش نمودند.

وی در خاتمه خاطر نشان ساخت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند اول فقرا، آیا از قشر کارگر و بازنشسته فقیرتر هم داریم؟چرا مسئولین بالا به داد ما با چند هزار فوتی نمیرسند؟

  • منبع خبر : پایگاه خبری دسترنج