• امروز : دوشنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۳
2
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی:

برون رفت از چالش های پیش روی با همکاری بخش خصوصی و دولتی است

  • کد خبر : 1058
  • ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
برون رفت از چالش های پیش روی با همکاری بخش خصوصی و دولتی است
در دیدار انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی عنوان شد برون رفت از چالش های پیش روی با همکاری بخش خصوصی و دولتی است.

پایگاه تحلیلی خبری توسکا نیوز: به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، اعضای هیأت مدیره انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان این منطقه در دیدار با دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، در خصوص راهکارهای رفع برخی مشکلات و تعیین افق های جدید فعالیت به بحث و تبادل نظر پرداختند.
رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در این دیدار با بیان اینکه بخش خصوصی توانمندی اصلی مناطق آزاد می باشند و در این میان تشکل های بخش خصوصی به ویژه انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان نقش بسزایی در رفع مسائل و مشکلات پیش روی و انسجام بخش تولیدی منطقه ایفا نمودند، اظهار داشت: بی تردید بهترین سازوکار رفع مشکلات پیش روی، اجرای کامل قانون با محوریت تسهیل و تسریع امور سرمایه گذاران و صادرکنندگان است و دغدغه های شما عزیزان با همکاری یکدیگر و پیگیری از مبادی ذی ربط در مسیر رفع قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه شناخت دقیق نیازها و علایق بازارهای منطقه در کنار ارتقای کیفیت محصولات تولیدی به منظور افزایش صادرات را باید در دستور کار قرار داد، اضافه کرد: باید از فرصت بی نظیر امکان صادرات محصولات خود در بازارهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، به نفع ارز آوری و اشتغالزایی بیشتر، نهایت بهره را برد و در مسیر دست یابی به این هدف، این سازمان کنار فعالین اقتصادی که به این ظرفیت های موجود و زیرساخت های ایجاد شده اعتماد کرده اند، خواهد بود.
در ادامه رییس و اعضای هیأت مدیره انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی با ارائه گزارشی از توانمندیها و حوزه های فعالیت واحدهای تولیدی و کارآفرین منطقه، حضور دکتر روزبهان را فرصت مغتنمی جهت ترسیم افق های جدید فعالیت در عرصه های سرمایه گذاری و همکاری های منطقه ای عنوان نمودند و ضمن بیان مشکلات پیش روی تولید کنندگان منطقه و راهکارهای پیشنهادی خود، بر عزم این انجمن در افزایش توانمندی های صادراتی تصریح کردند.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=1058
  • منبع : روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.