• امروز : دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳
1

حمایت رضا شرفخانی محبوب ترین چهره ایثارگران کل کشور از دکتر نوبخت

  • کد خبر : 43077
  • ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵
حمایت رضا شرفخانی محبوب ترین چهره ایثارگران کل کشور از دکتر نوبخت

توسکانیوز/ رضا شرفخانی محبوب ترین چهره ایثارگران کل کشور از دکتر نوبخت در انتخابات مجلس دوازدهم با رفتن به رشت حمایت کرده است. گروه های ایثارگری که بعلت تلاش های چندساله شرفخانی در جهت احقاق حق غرامت جنگی عراق به ایران نزد خانواده های ایثارگران کشور چهره اول محسوب میشود از وی بشدت حمایت میکنند. […]

توسکانیوز/ رضا شرفخانی محبوب ترین چهره ایثارگران کل کشور از دکتر نوبخت در انتخابات مجلس دوازدهم با رفتن به رشت حمایت کرده است. گروه های ایثارگری که بعلت تلاش های چندساله شرفخانی در جهت احقاق حق غرامت جنگی عراق به ایران نزد خانواده های ایثارگران کشور چهره اول محسوب میشود از وی بشدت حمایت میکنند. حال رفتن وی به رشت و حمایت از شخصیتی همچون محمدباقر نوبخت گویای مسائلی ورای انتخابات و مربوط به تلاش ملی بمنظور نشاندن دکتر نوبخت بجای محمدباقر قالیباف در ریاست مجلس است تا همراهی نوبخت بعنوان یک رجل محبوب میان خاندان بزرگ شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران که از تحقق دیون و مطالبات شان در دوره ریاست سازمان برنامه برمی آید در مبحث غرامت جنگی داشته باشند. خبرها حاکیست شرفخانی روز دوشنبه ۷ اسفند در تالار ماه عسل واقع در جاده رشت به انزلی از ساعت ۱۵ حاضر خواهد بود و با حضور نوبخت و ایثارگران استان گفتگوی مفصلی باهم داشته باشند و اعلام حمایت از نوبخت رسمی و علنی اعلان گردد.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=43077
  • منبع : خراسان نیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.