حضور مدیر کل در نشست کانون شوراهای اسلامی کار استان گیلان
حضور مدیر کل در نشست کانون شوراهای اسلامی کار استان گیلان
نشست کانون شوراهای اسلامی کار استان گیلان با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و به جهت رسیدگی به مشکلات کانون های شورای اسلامی کار استان گیلان برگزار

 

توسکانیوز_  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ نشست کانون شوراهای اسلامی کار استان  با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و به جهت رسیدگی به مشکلات کانون های شورای اسلامی کار استان گیلان برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشکر از برگزاری این نشست، ابراز داشت: تلاش ها بر این است تا کانون ها و تشکلات از تمام امکانات موجود بهره مند شوند زیرا این بهره مندی در نهایت به رضایت کارگران منجر می شود.
علیزاده با اشاره به بحران شیوع ویروس کرونا، افزود: با توجه به مشکلاتی که ویروس کرونا در زمینه خدمت رسانی به مردم به وجود آورد، نسبت به سایر کشورها عملکردی رضایت بخش در حوزه خدمت رسانی به مردم داشته ایم.
وی با اشاره به حمایت از مشاغل متاثر از ویروس کرونا، افزود: دولت به جهت کمک به مشاغل آسیب دیده تلاش کرد تا با پرداخت تسهیلات و بیمه بیکاری از بار مشکلات مردم کم نماید،  اما منابع در اختیار دولت محدود و باید با مدیریت بودجه کمترین فشار به مردم و جامعه کار و تولید اعمال شود.
وی در ادامه افزود: امیدواریم با تلاش های انجام شده به فضل الهی گشایش رخ دهد و مردم بتوانند در رفاه و آسایش بیشتری زندگی کنند.
مدیرکل مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان را حامی منافع به حق کارگران و کارفرمایان استان دانست.
گفتنی است در پایان نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی عمده مشکلات حوزه های کاری خود را بیان و به تبادل نظر پرداختند

  • منبع خبر : توسکانیوز