• امروز : جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
0

توزیع ماسک رایگان در مناطق کم برخوردار رشت

  • کد خبر : 3762
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
توزیع ماسک رایگان در مناطق کم برخوردار رشت
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت گفت: تولید ماسک توسط مرکز کارآفرینی مجموعه آغاز شده و در روزهای آتی ماسک رایگان در اختیار شهروندان محلات کم برخوردار شهر رشت قرار می‌گیرد

 

توسکا نیوز_ حمیدرضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اهمیت مقابله با ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از شیوع آن در میان شهروندان، اظهار کرد: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با خانه کارآفرینی این سازمان، تولید ماسک در این مجموعه شروع شده و به حول قوه الهی در روزهای آتی به صورت رایگان در اختیار شهروندان شهر رشت قرار می‌گیرد.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با اشاره به نیاز شهروندان شهر رشت، به لوازم بهداشتی از جمله ماسک و دستکش، گفت: دغدغه بهداشتی شهروندان شهر رشت، برای مقابله با ویروس کرونا و ممانعت از شیوع آن، موجب شد تا این سازمان تولید تعداد قابل توجهی از ماسک را در دستور کار خود قرار دهد.
وی همکاری نهادها و سازمان‌های مختلف با دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با شیوع این بیماری را ضروری دانست و افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در یک فضای ایزوله و کاملا بهداشتی با استفاده از امکانات موجود به تولید ماسک پرداخته تا بخشی از دغدغه بهداشتی شهروندان، برطرف گردد.
محمدی با تاکید بر لزوم توجه به مناطق کم برخوردار برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت پس از تولید ماسک، آنها را با اولویت محلات کم برخوردار شهر رشت بین مردم به صورت رایگان توزیع می‌کند.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با بیان اینکه مردم با همراهی و همدلی خود، ویروس کرونا را شکست داده و به مقابله با آن می‌پردازند، تصریح کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت علاوه‌بر تولید و توزیع ماسک، با فعالیت فرهنگی و اجتماعی، نکات بهداشتی را یادآوری کرده و با تولید محتوا گام مهمی در راستای آگاهی بخشی میان مردم برداشته است.
وی با ابراز امیدواری از پیروزی مردم در مقابله با این میهمان ناخوانده، افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، در مقابله با این بیماری، خود را کنار مردم دانسته و از هیچ تلاشی برای شادی و سلامتی شهروندان عزیز رشت دریغ نمی‌کند

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=3762
  • منبع : ایسنا

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.