تفکرات لیبرالی به اقتصاد کشور آسیب زده است/هیچ سفارشی از استان برای انتخاب استاندار انجام نشده است
تفکرات لیبرالی به اقتصاد کشور آسیب زده است/هیچ سفارشی از استان برای انتخاب استاندار انجام نشده است
 امام جمعه رشت، با درخواست انتقادپذیری مسئولان و استفاده از نظر مردم در برخی از پروژه های عمومی گفت: دیدگاه لیبرالی برخی از مسئولان به اقتصاد کشور آسیب زده است و لذا از دولت سیزدهم انتظار داریم که مشکلات مردم را به فوریت حل کند

توسکانیوز/ آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه شهر رشت، به فرارسیدن چهل ویکمین سالگرد دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: باید از فرهنگ و معارف و آموزه های دفاع مقدس برای آینده کشور و نظام استفاده کنیم.
وی با تاکید بر لزوم جلوگیری از تحریف ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس، افزود: دشمنان نظام اسلامی در طول ۴۳ سال گذشته همواره به دنبال تحریف و دروغ پردازی بودند تا به اهداف شوم خود علیه انقلاب و ملت ایران برسند.
نماینده ولی فقیه در گیلان، از جوانان و نوجوانان خواست نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی آگاهی و شناخت پیدا کنند و متذکر شد: دشمن شناسی لازمه پیروزی در جنگ روایت هاست. ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس قدرت نظامی و دفاعی خود را نشان دادند و اکنون دشمن وارد عرصه جنگ نرم شده تا جای دروغ ها و حقیقت ها را عوض کند و اعتقادات و باورهای مردم را تغییر دهد.
امام جمعه رشت، بزرگداشت هفته دفاع مقدس را فرصتی برای ترسیم مجاهدت ها و تکرار دستاوردهای بزرگ آن دانست که زمینه را برای تحریف حقیقت از بین می برد و عنوان کرد: شکست جریان تحریف، مقدمه شکست تحریم است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران کشور ما را به قدرت منطقه تبدیل کرده است، ادامه داد: امروز شاهد افول قدرت پوشالی استکبار و در راس آن آمریکا هستیم و به زودی اخراج آمریکا از منطقه اتفاق می افتد.
آیت الله فلاحتی، یکی از وظایف نهادهای علمی و فرهنگی را آشنایی نسل جوان با سیره نورانی معمار کبیر انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: یکی از مولفه های پیروزی دفاع مقدس روح بلند و ضمیر پاک و ایمان قلبی و هدایت های پیامبرگونه امام خمینی(ره) بود که پشتوانه ای برای رزمندگان شد.
وی در ادامه به اقدامات دولت سیزدهم طی هفته های گذشته اشاره و عنوان کرد: به دولت توصیه می کنیم مسئولانی را انتخاب کند که همواره در میدان و در کنار مردم باشند تا فاصله ایجاد شده بین مردم و دولت از بین برود.
نماینده ولی فقیه در گیلان، همچنین از مسئولان خواست انتقادپذیر باشند و از نظر مردم در برخی از پروژه های عمومی استفاده کنند و گفت: دیدگاه لیبرالی برخی از مسئولان به اقتصاد کشور آسیب زده است و لذا از دولت سیزدهم انتظار داریم که مشکلات مردم را به فوریت حل کند.
امام جمعه رشت، با اشاره به سفر دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران و بیان سخنان دوگانه درباره فعالیت های هسته ای ایران، یادآور شد: مسئولان سازمان انرژی اتمی ایران وارد میدان بازی دشمنان نشوند.
وی با بیان اینکه وزارت کشور مسئول تعیین استانداران است و هیچ انتخاب و سفارشی از سوی استان انجام نشده، تاکید کرد: استانداران باید با مشکلات محل خدمت خود آشنا باشند و برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند

  • منبع خبر : ایسنا