تعقیب کیفری مدیران وقت شهرداری رشت / استفاده مجدد از نرده های جمع آوری شده خیابان امام
تعقیب کیفری مدیران وقت شهرداری رشت / استفاده مجدد از نرده های جمع آوری شده خیابان امام
دادستان مرکز استان گیلان گفت: با توجه به دغدغه شهروندان عزیز در خصوص بدون استفاده ماندن نرده ها و تضییع بیت المال، این موضوع تحت پیگیری دستگاه قضایی قرار گرفت

 

توسکانیوز/دادستان مرکز استان گیلان گفت: با توجه به دغدغه شهروندان عزیز در خصوص بدون استفاده ماندن نرده ها و تضییع بیت المال، این موضوع تحت پیگیری دستگاه قضایی قرار گرفت.

با تذکر و پیگیری دادستانی مرکز استان، نرده های جمع آوری شده خیابان امام خمینی (ره) رشت، در محل های جدید مورد بهره برداری قرار گرفت.

دادستان مرکز استان گیلان گفت: با توجه به جمع آوری نرده های خیابان امام خمینی(ره) رشت و دغدغه شهروندان عزیز در خصوص بدون استفاده ماندن نرده ها و تضییع بیت المال، این موضوع تحت پیگیری دستگاه قضایی قرار گرفت.

فلاح میری اضافه کرد: با اعلام مراتب به شهرداری رشت برای جلوگیری از تضییع اموال عمومی مقرر شد این نرده ها در مناطقی که نیاز است، مورد استفاده مجدد قرار گیرد که  این امر محقق شد.

وی از تعقیب کیفری مدیران وقت شهرداری نیز خبر داد و گفت: برای اشخاصی که با اهمال و تصمیم غیرکارشناسانه خود موجب تضییع بیت المال و وارد آمدن ضرر جانی و مالی به شهروندان شدند پرونده کیفری تشکیل شده و در حال رسیدگی است

  • منبع خبر : دیار میرزا