• امروز : دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳
0

تخلف فاحش ساختمانی و مسئولانی که خود را به خواب زده اند

  • کد خبر : 43587
  • ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۲
تخلف فاحش ساختمانی و مسئولانی که خود را به خواب زده اند

توسکانیوز/ یکی از شهروندان در تماس با تحریریه توسکا نیوزدرخصوص ساختمان درحال احداث خیابان امام خمینی کوچه بن بست صفایی در شهر سیاهکل  گفت؛ چگونه در ۵۰ متری شهرداری در مرکز شهر یک ساختمان ۷طبقه با ۸۰ درصد سطح اشغال بدون مجوز در یک کوچه ۶متری ساخته میشود که طبق اصول مهندسی شهرداری مجاز به […]

توسکانیوز/ یکی از شهروندان در تماس با تحریریه توسکا نیوزدرخصوص ساختمان درحال احداث خیابان امام خمینی کوچه بن بست صفایی در شهر سیاهکل  گفت؛ چگونه در ۵۰ متری شهرداری در مرکز شهر یک ساختمان ۷طبقه با ۸۰ درصد سطح اشغال بدون مجوز در یک کوچه ۶متری ساخته میشود که طبق اصول مهندسی شهرداری مجاز به ساخت دوطبقه روی پیلوت با سطح اشغال ۴۵ درصدمیباشد و درکمیسیون ماده ۵ نیز دوطبقه روی پیلوت و در کمیسیون ماده ۱۰۰ نیز دوطبقه روی پیلوت و به ناگاه در کمیسیون تجدیدنظر ۴طبقه روی پیلوت رای داده میشود و مالک بدون توجه به این رای درحال تکمیل طبقه پنجم و ششم ساختمان است و شهردار محترم هنوز ادعا دارد که ساختمان ۴طبقه است.
بنده به عنوان یک شهروند باتوجه به اینکه در خیابان فوق هم اکنون نیز مشکل پارکینگ معضل بزرگی به شمار می آید، مسئولین  محترم  بر ساخت و ادامه کار این سازه چیست؟
اگر خدای ناکرده در ساختمان مذکور حادثه ای رخ دهد، امکانات موجود در شهرداری و آتش نشانی با توجه به عرض کم کوچه و ارتفاع ساختمان جوابگوی امنیت ساکنین و همسایگان خواهد بود؟
بنده تمامی این سوالات را از بزرگواران مسئول به صورت مکتوب نمودم و هیچ پاسخی نگرفتم و به ناچار این سوالات را از جنابعالی به عنوان یک رسانه که وظیفه پیگیری و پاسخگویی به سوالات شهروندان را دارید، و برای آگاهی همشهریان عزیز در فضای مجازی طرح نمودم و تقاضا دارم که جواب بنده را از زبان مسئولین محترم که چرا جلوی این کار گرفته نمیشود، داده شود تا بنده به عنوان یک شهروند احساس امنیت در این شهر داشته باشم.
شایان ذکر است ارسال  عکس ساختمان مذکور را با شمارش طبقات هم به تحریریه توسکانیوز گویای این تخلف فاحش است

 

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=43587
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.