• امروز : دوشنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۳
1

بیانیه خانه کارگر تشکیلات گیلان بمناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

 • کد خبر : 1709
 • ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
بیانیه خانه کارگر تشکیلات گیلان بمناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

بیانیه خانه کارگر گیلان بمناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی بسم رب الشهداء و الصدیقین سردار شهید به احترامت تمام قد می ایستیم و سر تعظیم فرود می آوریم . تو را می ستاییم نه به خاطر حماسه هایی که آفریدی ، نه به خاطر معامله با حضرت دوست بر سر جان شیرینت ، نه به […]

بیانیه خانه کارگر گیلان بمناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

بسم رب الشهداء و الصدیقین
سردار شهید به احترامت تمام قد می ایستیم و سر تعظیم فرود می آوریم .
تو را می ستاییم نه به خاطر حماسه هایی که آفریدی ، نه به خاطر معامله با حضرت دوست بر سر جان شیرینت ، نه به خاطر دستهای مهربان و خشن و مردانه ات که آنگاه که باید ، آر پی جی زن می شد یا بی سیم چی ، یا مرهمی می شد بر زخم برادر مجروحت و گاه در نهایت خلوت و سکوت شبها دست نیاز می شد به سوی عزیز بی نیاز . تو را می ستاییم نه به خاطر پاسداشت غرور ملی که از یک وجب از این خاک مقدس نگذشتی تا آن را به تاراج برند ، نه به خاطر آنکه از تمام به ظاهر خوشی ها گذشتی کلاس و دانشگاه ، بازار و اداره ، زمین و زمان و همه و همه را رهاکردی برای ادای دین . تو را می ستاییم نه به خاطر تمام رشادتها و جسارتهایت که ناممکن ها را ممکن می کرد ، نه به خاطر عزت نفس و صبر و بردباریت ، نه بخاطر کم لطفی ها و طعنه ها و کنایه ها و گاه دشنام ها که پس از دفاع از زبان دوستان به ظاهر دوست شنیدی و جواب همه آنها را با تلخند دادی . فقط و تنها فقط به خاطر آن تو را می ستاییم که بر سر آرمانت باقی ماندی و لحظه ای از راه رفته باز نگشتی . تو را می ستاییم که بر سر عهد و پیمانت و قَسَمت به پرچم الله نشانِ سه رنگ ایرانِ سربلند ماندی و در برابر استکبار ، لحظه ای قد خمود نکردی و سرمشق شدی برای کوفیان و همه کوفی صفتان ، از حال تا همیشه ، تا یاد بگیرند که چگونه باید مشق عشق کرد . تو را می ستاییم به قدر تک تک ثانیه هایی که فرزندان این مرز پر گهر در امنیت و آرامش ، در صحت و سلامت رشد کردند و بالیدند ، افتخار آفریدند و جاودانه شدند . تو را می ستاییم شهیدِ عالی‌ مقام ؛ سردار سپهبد قاسم سلیمانی و به احترام تو تمام قد می ایستیم .

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=1709

  ثبت نظرات

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
   دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.