بمناسبت روز کارگر از کارگران و کارفرمایان نمونه گیلان تجلیل شد
بمناسبت روز کارگر از کارگران و کارفرمایان نمونه گیلان تجلیل شد
به مناسبت روزجهانی کارگر امروز در مراسمی با رعایت اصول بهداشتی از جمعی از کارگران و کارفرمایان نمونه گیلان تجلیل شد.

 

توسکا نیوز_به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ کیفیت تولید ، تخصص ، تعهد ، تلاش و پشتکار برای ارتقای تولید ، رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تولید کالا ، تغییر خط تولید برای ارائه خدمات بهتر به مردم در شرایط سخت شیوع کرونا از مهمترین دلایل انتخاب این افراد بود.
آرش فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری دراین مراسم با تبریک روز جهانی کارگر گفت : کارگران ، سربازان خط مقدم تولیدند که همواره برای کمک به رشد و شکوفایی اقتصاد کشور از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان هم با قدردانی از زحمات کارگران گفت : در سال جهش تولید ، نقش کارگران و کارفرمایان بیش از گذشته ، در شکوفایی اقتصاد کشور به ویژه رونق تولید ، مهم است.
عباس علیزاده با بیان اینکه در زمان کنونی ۳۰۰ هزار نفرعضو جامعه کارگری گیلان اند افزود : کمک به بهبود وضعیت معیشتی کارگران مهمترین دغدغه ماست که در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار گیلان هم در این مراسم با قدردانی از تلاش کارگران به ویژه در شرایط سخت شیوع کرونا ، خواهان پیگیری حقوق کارگران و حمایت بیشتر برای ارتقای وضعیت معیشیت این قشر شد.
غلامرضا خوالگر به افزایش۲۱ درصدی حقوق کارگران در سال جدید اشاره کرد و افزود : این افزایش دستمزد در قبال زحمات آنان که چرخه تولید و اقتصاد کشور را می چرخانند بسیار کم و ناچیز است و باید در این زمینه تجدید نظر شود.
وی از رسانه ها خواست مشکلات کارگران و وضعیت معیشت آنان بیشتر انعکاس دهند.
همتی نماینده کانون کارآفرینی گیلان هم گفت : به همت کارگران در دوران سخت کرونا خط تولید هیچ کارخانه ای تعطیل نشد و کارگران به رغم شرایط سخت با تلاش شبانه روزی پای کار بودند

  • منبع خبر : خبرگزاری صدا و سیما