• امروز : دوشنبه - ۷ خرداد - ۱۴۰۳
0

برگزاری مجمع انتخاباتی هیات ورزش های کارگری استان گیلان

  • کد خبر : 2185
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴
برگزاری مجمع انتخاباتی هیات ورزش های کارگری استان گیلان
دومین مجمع انتخاباتی هیئت ورزش کارگری استان گیلان با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ، رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان و 20 نفر از اعضای مجمع ورزش کارگری در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

 

دومین مجمع انتخاباتی هیئت ورزش کارگری استان گیلان با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ، رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان و ۲۰ نفر از اعضای مجمع ورزش کارگری در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان : یکشنبه۲۲ دی ماه ۹۸ دومین مجمع انتخاباتی هیئت ورزش کارگری استان گیلان با حضور علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ، رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان  و ۲۰ نفر از اعضای مجمع ورزش کارگری در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار شد.
در این جلسه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ضمن عرض تسلیت به مناسب شهادت سردار سلیمانی و حادثه غم انگیز از دست دادن هم وطنان عزیز در سانحه هوایی؛ ابراز داشت : مشارکت در عرصه ورزش کارگری امری بسیار مهم است زیرا قشر کارگر نیاز به یک نشاط مضاعف نسبت به سایر اقشار جامعه دارند.
علیزاده با اشاره به ظرفیت های بالای استان گیلان گفت : بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال رونق تولید باید تلاش کنیم نشاط را در حوزه کارگری زیاد کرده و شرایط بهره مندی کارگران عزیز را از این مواهب الهی در استان گیلان فراهم کنیم.
وی همچنین در برخورداری از مواهب طبیعی این استان به جهت میزبانی مسابقات کارگری گفت : هر ساله استان گیلان چندین مسابقه کشوری با کیفیت و دارای استاندارهای لازم را میزبانی دارد که باتوجه به استراحت گاه سنگاچین و دیگر اماکن ورزشی کارگری استان گیلان در تلاش هستیم بیشتر از گذشته در این عرصه گام بردایم.
مدیر کل با اشاره به موفقیت های کارگران گیلانی در مسابقات کشوری این موفقیت را حاصل تلاش جمعی فعالین حوزه کار و تولید دانست و افزود :  تمام تلاش همکاران ما در مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی هیات ورزش های کارگری استان این است تا بتوانیم زمینه حضور پر نشاط کارگران را در عرصه های مختلف اجتماعی و فرهنگی فراهم کنیم که حمایت فدراسیون ورزش های کارگری و تعامل اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان موجب  تسهیل در تحقق این امر می شود.
در ادامه بخشی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان فعالیت های انجام شده و درخشش جامعه کارگری در ساله های اخیر را مرهون تلاش های اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و فدراسیون ورزش های کارگری دانست و از حمایت همه جانبه خود در راستای برگزاری مسابقات بیشتر برای کارگران خبر داد.
سپس رمضی رییس فدراسیون کارگری کشور با تشکر به برگزاری مجمع هیات ورزش کارگری ابراز داشت : بی شک با حمایت های مدیرانی که دید کمک به ورزش کارگری دارند می توانیم روز به روز موفقیت های بیشتری برای کشور عزیزمان بدست آوریم و این را یک دیپلماسی ورزشی می دانیم. وی با اشاره به حضور این فدراسیون در کمیته ملی المپیک افزود : یکی از دستاوردهای فدراسیون ورزش کارگری عضویت این فدراسیون در کمیته ملی المپیک می باشد.
لازم به ذکر است که در این انتخابات پهلوان یلی رییس اسبق این هیت با کسب ۱۹ رأی از ۲۰ رأی به مدت چهار سال دیگر در سمت رییس هیئت ورزش کارگری استان گیلان ابقا شد.
از مهم ترین دستاوردهای هیات ورزش کارگریمی توان به کسب مقام قهرمانی طناب کشی آقایان کارگران گیلان در مسابقات کشوری -میزبانی کوهنوری کارگران کشور در قله لاسه سر ماسوله – کسب مقام قهرمانی درآمادگیجسمانی  آقایان کارگران گیلان در مسابقات کشوری – میزبانی جشنواره فرهنگی ورزشی تفریحی کارگران کشور در سنگاچین بندرانزلی –  کسب مقام قهرمانی فوتبال روی میز کارگران گیلان در مسابقات کشوری – میزبانی مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشورسنگاچین بندرانزلی (کسب مقام نایب قهرمانی کشور) – اعزام سرپرست تیم کارگران ایران به مسابقات کشتی ساحلی کارگران جهان در اسپانیا – اعزام تیم کوهنوردی کارگران گیلان به صعود جهانی کارگران به قله کازبک گرجستان اشاره نمود

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=2185
  • منبع : توسکا نیوز

برچسب ها

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.