• امروز : دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳
0

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از کارخانه فومن شیمی

  • کد خبر : 5103
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از کارخانه فومن شیمی
عباس علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از کارخانه فومن شیمی در شهر صنعتی رشت بازدید به عمل آورد

 

 

توسکا نیوز_ به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از کارخانه فومن شیمی در شهر صنعتی رشت بازدید به عمل آورد.
در این دیدار مدیرکل با تشکر از زحمات شبانه روزی مدیران و کارگران این واحدهای تولیدی به جهت پیشرو بودن در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، افزود : این شرکت با توجه به شیوع ویروس و نیاز استان به مواد ضدعفونی در عین حفاظت از نیروی کار می بایست تولیدات خود را ادامه می داد که این امر نیاز به مدیریت مدبرانه ای داشت.
وی ضمن تاکید به تولیدات مواد ضدعفونی در شرایط نیاز استان ، افزود: با توجه به بالا رفتن نیاز استان به مواد ضدعفونی، این شرکت پر سرعت ترین خط تولید خود را به تولیدات مواد ضد عفونی اختصاص داد که این امر جای تقدیر و تشکر دارد.
در ادامه مدیرکل به لزوم اجرای طرح کارورزی تاکید و این طرح را برای اشتغال جوانان تحصیل کرده استان گیلان بسیار حائز اهمیت دانست و از مدیران این واحدهای تولیدی خواست که به طور جدی پیگیر این طرح باشند تا در ادامه شاهد اشتغال جوانان استان گیلان باشیم.
علیزاده در تشریح این طرح افزود: واحدهای تولیدی می توانند به ازای دو نیرو، یک نیرو به عنوان کاروز به کارگیری نمایند و طی چهار ماه آنها را برای ورود به بازار کار و همچنین به جهت کسب تجربه آماده نمایند و هیچ هزینه ای نیز متحمل نشوند و اگر این افراد را بعد از چهار ماه جذب نمایند بیمه آنها توسط وزارت تعاون به مدت بیست ماه پرداخت خواهد شد.
شرکت تولیدی فومن شیمی در هفت مجموعه تولیدی و با تعداد ۱۵۰۰ پرسنل در زمینه تولید لوازم بهداشتی، پلاستیکی، انواع چسب، اگزوز خودرو و… فعالیت می کنند. گفتنی است این شرکت تولیدی به جهت مقابله با ویروس کرونا با بسیج تمام بخش ها و اختصاص خط ویژه به تولید موادضدعفونی کننده پرداخت

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=5103
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.