افتتاح مرکز واکسیناسیون خودرویی در انزلی
افتتاح مرکز واکسیناسیون خودرویی در انزلی
رئیس شبکه بهداشت و درمان بندرانزلی گفت: صبح امروز با هدف تسریع در خدمات‌رسانی علیه کرونا پایگاه واکسیناسیون خودرویی در بندرانزلی راه‌اندازی شد

توسکانیوز/دکتر بابک صیاد، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرانزلی در حاشیه راه‌اندازی پایگاه خودرویی واکسیناسیون خودرویی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: این پایگاه با کمک فرمانداری، شهرداری و سایر ارگان ها از جمله سپاه و هلال احمر بعد از ایستگاه CNG بلوار شهید گل‌آور، اول جاده انزلی به آستارا راه‌اندازی و در دسترس شهروندان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این پایگاه در سامانه تعریف شده و شهروندان باید با اخذ نوبت جهت واکسیناسیون کرونا به آن مراجعه کنند، افزود: اگر میزان واکسن بیشتری در اختیار بگیریم ظرفیت این پایگاه افزایش پیدا می‌کند.
صیاد، با اشاره به اینکه تاکنون ۵۷ درصد جمعیت شهرستان انزلی دوز اول واکسن خود را دریافت کرده‌اند، تصریح کرد: ۳۴ درصد نیز هر دو دوز را دریافت کردند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو پایگاه بزرگ جهت واکسیناسیون در انزلی فعالیت دارند، گفت: پایگاه شهید دوربین در خیابان پاسداران همچنین پایگاه دوم در شهرداری، ساحل قو مشغول ارائه خدمت به شهروندان است.
وی با بیان اینکه دبیرستان امام علی(ع) نیز برای ادارات مشغول ارائه خدمات بوده، افزود: علاوه بر راه‌اندازی پایگاه خودرویی که امروز شاهد آن هستیم درصددیم تا پایگاه دیگری به صورت تجمیعی در کوی انصارالحسین انزلی به کمک سپاه و سایر ارگان‌ها راه‌اندازی کنیم.
صیاد، با تاکید بر اینکه در حال حاضر در تمام مراکز روستایی و خانه‌های بهداشت واکسن تزریق می‌شود، تصریح کرد: به زودی در تمام مراکز بهداشتی و درمانی شهری هم واکسن تزریق خواهد شد.

  • منبع خبر : ایسنا