• امروز : دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳
0

استاندار گیلان رفتنی شد؟!

  • کد خبر : 43358
  • ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۸:۴۲
استاندار گیلان رفتنی شد؟!
یادداشت مدیر مسئول

توسکانیوز/ فهیمه فتحی/ روز گذشته  افتتاح ۱۱ کیلومتر باقی مانده آزاد راه رشت قزوین که پیش از این قرار بود با حضور رئیس جمهور برگزار شود ، با حضور معاون اجرایی وی یعنی محسن منصوری و وزیر راه برگزار شد.
شنیده ها حاکی این است که علت عدم حضور ریاست جمهور در افتتاحیه فوق نارضایتی وی از عملکرد اسد الله عباسی استاندار گیلان بوده است.
پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر برکناری استاندار گیلان و جایگزینی اشخاص دیگری بعنوان استاندار گیلان شنیده شده است، متاسفانه استاندار  نتوانست با عملکرد خود اذهان گیلانیان را در خصوص رضایت از عملکردش اقناع  کند و در این راستا نمره‌ی قابل قبولی را کسب نماید که نهایتا این عدم رضایت مردم و مسئولین میانی استان به پایتخت نشینان منتقل شد.علاوه بر این عملکرد عباسی همواره مورد انتقاد جریان های سیاسی حامی دولت نیز بوده است به اعتقاد بسیاری انتصابات استاندار صرفا بر اساس وابستگی به ناحیه جغرافیایی مشخصی‌که عباسی به آن تعلق دارد صورت گرفته است بررسی انتصابات نیز موید این موضوع است اخیرا هم نامه ای از وی منتشر شده که برای ده نفر تحت عنوان جوان نخبه انقلابی تقاضای استخدام کرده که واکنش های بسیاری را در پی داشت بررسی این ده نفر نشان می دهد که باز عباسی به منطقه‌ محل تولد خود توجه ویژه ای دارد ضمن اینکه معیار نخبگی و انقلابی از نظر آقای استاندار بطور جدی مورد پرسش قرار دارد.

باهمه ابن اوصافی که گفته شد  دور از ذهن نیست که به زودی عباسی با ساختمان استانداری گیلان خداحافظی کند

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=43358
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.