اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به عنوان دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد
اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به عنوان دستگاه برگزیده در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد
در جشنواره استانی شهید رجایی از علیزاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به جهت کسب عنوان دستگاه برگزیده در استان گیلان با اهدای لوح تقدیر و تندیس قدردانی شد.

توسکانیوز_ به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: چهارشنبه ۲ مهر ۹۹ جشنواره استانی شهید رجایی با حضور زارع استاندار گیلان و دیگر مقامات و مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن الغدیر استانداری برگزار شد.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و تندیس از عباس علیزاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به جهت کسب عنوان دستگاه برگزیده در استان گیلان قدردانی شد.
در بخشی از متن تقدیرنامه آمده است :
کسب عنوان دستگاه برگزیده حاصل تلاش ها ، همت و پیگیری های مجدانه صورت گرفته در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی جهت ارتقاء عملکرد، بهبود کیفیت نحوه خدمت رسانی و جلب رضایتمندی عمومی مردم و اجرایی کردن برنامه های جامع اصلاح نظام اداری در سال ۱۳۹۸ است.
استاندار گیلان در این مراسم با تأکید بر لزوم اهتمام مدیران برای تبدیل چالش ها به فرصت با ابتکار و نوآوری و نیز توسعه بیش از پیش دولت الکترونیک، استمرار بهره‌گیری از ظرفیت نسل جوان و بانوان را موضوعی مهم خواند و گفت: لازم است چالش ها و پیچیدگی های اداری در جهت گشایش امور مردم، شناسایی و رفع شوند.
زارع استفاده بیشتر از سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) در شرایط کنونی که زمان همه گیری کروناست، را مورد تأکید قرار داد و گفت: تحقق حقوق شهروندی با رعایت قانون و تکریم آنان، شدنی است.
استاندار گیلان همچنین به مدیران تأکید کرد که نتایج ارزیابی دستگاه های اجرایی در شاخص های عمومی و اختصاصی را مورد بررسی قرار دهند، نقاط ضعف را شناسایی و برای رفع آنها اهتمام ورزیده و نسبت به تقویت نقاط قوت و استمرار موفقیت ها ، بکوشند

  • منبع خبر : توسکانیوز