• امروز : سه شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۴۰۳
0
معاون طرح و توسعه خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی افزایش ظرفیت پست ۶۳/۲۰ کیلوولت شهید مقدم

  • کد خبر : 44611
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۲
آغاز عملیات اجرایی افزایش ظرفیت پست ۶۳/۲۰ کیلوولت شهید مقدم
با هدف افزایش قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع شهرستان رشت و تامین برق مطمئن و پایدار مشترکان این شهر، ظرفیت پست مقدم افزایش خواهد یافت

توسکانیوز/محمد افتخاری با اشاره به اهمیت این پروژه در پایداری شبکه برق کلان‌شهر رشت، گفت: پروژه افزایش ظرفیت پست ۶۳/۲۰ کیلوولت شهید مقدم در دو فاز عملیاتی و اجرایی خواهد شد.
وی با اشاره به رشد بار خانگی این منطقه از شهر رشت افزود: در فاز اول این پروژه، یکدستگاه ترانسفورماتور ۵۰ مگاولت‌آمپر جایگزین یکدستگاه ترانسفورماتور ۳۰ مگاولت‌آمپر موجود خواهد شد. عملیات اجرایی فاز اول این پروژه در حال انجام بوده و در ماه جاری به اتمام خواهد رسید.
معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه‌ای ‌گیلان گفت: در فاز دوم این پروژه نیز یکدستگاه ترانسفورماتور ۵۰ ‌مگاولت آمپر دیگر جایگزین ترانسفورماتور ۳۰ مگاولت‌آمپر شماره ۲ پست خواهد شد. همچنین با اجرای این دو فاز، ظرفیت بخش فوق توزیع پست اشاره شده از ۸۰ مگاولت‌آمپر به ۱۲۰ مگاولت‌آمپر افزایش خواهد یافت.
ایشان در ادامه افزودند: با اجرای فاز اول و دوم پروژه افزایش ظرفیت پست ۶۳/۲۰ کیلوولت شهید مقدم رشت، کمک شایانی به پایداری و افزایش قابل اطمینان شبکه فوق توزیع منطقه تحت پوشش خواهد شد.

لینک کوتاه : https://tooskanews.ir/?p=44611
  • منبع : توسکانیوز

ثبت نظرات

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
    دیدگاه های شما، پس از تایید مدیریت در وب سایت خبری توسکا نیوز منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت و افترا و غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.